Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként erőltetem a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként erőltetem a kapcsolatot, ha előbb mondom ki, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt. Én kb az első hónapja után éreztem, hogy szerelmes vagyok. Egy ideig görcsösen akartam, hogy működjön a kapcsolat (kb az első 1,5-2 hónapig). Aztán elengedtem, és elkezdtem önmagam adni, hogy lesz, ami lesz. Aztán egyre jobb lett a dolog. Viszont tegnap majdnem kicsúszott a számon, hogy szeretlek. Mivel kicsit úgy érzem, hogy én jobban akarom a kapcsolatot, mint ő (ő is szeretné szerintem, csak lassabban megy nála, plusz monst pont egy stresszes időszak van nála a munkában). Szóval, nem lehet, hogy túl tolakodónak érezné a dolgot. Mert, ha még nem áll készen, akkor lehet azt érezné, hogy kötelező mondania stb... szóval érdemes lenne inkább megvárnom, még ő mondja ugye?
2020. okt. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát en màr latom nem te fogsz szakitani hanem ö.
2020. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Inkább várd meg, hogy ő mondja ki előbb. Aztán mondd neki, hogy én is szeretlek.
2020. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Lehet én vagyok értetlen, de nekem már az fura hogy 3 hónap után egyikőtök sem mondja ki hogy szereti a másikat. Bocs, de mégis milyen kapcsolatban vagytok??? Ha a másik is szeret bármikor kimondhatod, ha meg nem, akkor meg tökmindegy meddig hallgatsz. Ha 3 hónap alatt nem alakult ki az érzelem, akkor utána sem fog (bizony ez még "dugópajti" kapcsolatban is így van).

Ja amúgy hogy önmagad adod nagyon jól teszed! Ezt kellett volna az elejétől fogva! Saját magad akarod "eladni" nem egy festett képet, nem játszatsz szerepet egész életedben. Azt keresd akinek te kellesz nem egy vetített torzított hologram.

2020. okt. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat. 3 hónapja ismerjük egymást, és azóta randizgatunk (online ismerkedtünk meg). Szerintem nem kellene sokkal gyorsabban haladni. Nálam tutira vannak érzelmek. A testbeszédéből, gondoskodásából, figyelmességéből úgy érzem, hogy neki is, csak még nem tart ott, hogy ki is mondja. Szólt is az első randik valamelyikén, hogy nehezen megy neki az elköteleződés és hogy legyek türelmes, mert amúgy igyekszik ezen javítani rajta.
2020. okt. 2. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát, én alapból azzal vagyok kapcsolatban, akit szeretek, nem csak azért, hogy legyen valaki. Marha fasza lehet egy ilyen mellett lenni, akinek nem mondhatod el, hogy mit érzel. Hány éves emberről írsz?
2020. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!