Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose voltam elég egy nőnek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose voltam elég egy nőnek se , hogy a #&@*ba lehet ez? Komolyan nem látok esélyt , hogy javulnának a dolgok.

Figyelt kérdés
Esetleg azt látom kiútnak ,ha elkezdek teljesen függetlenül létezni a nőktől
2020. okt. 9. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne nyavalyogj!

Fejben van veled a baj, a fentiekből ez jól látható.

2020. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 11. mondjuk úgy , hogy fejben IS vannak gondok de attól még lehet ez is egy probléma nem.

Amúgy azért vágok ekkora hisztit mert 0 nőm volt eddig és ez fáj , hogy senkivel nem tudtam kapcsolatba kerülni.

2020. okt. 9. 15:33
 13/20 A kérdező kommentje:

Értem , hogy nem csak élőben lehet ismerkedni de máshol se jött eddig össze.

Jó esetben a nő behálózza a férfit és nem a nőnek lesz gyereke hanem kettejüknek tehát aki egészségesen ismerkedik (tudom nem én vagyok a leghitelesebb példa) de nem kell aggódni attól hogy a férfi elhagyja

2020. okt. 9. 15:39
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Már attól menekülök ahogy olvasom a kommentjeidet, csodálkozol, hogy mások is ezt csinálják?
2020. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet, drága kérdező, hogy a jelenlegi szellemi szinteddel senkinek sem vagy / lennél egy főnyeremény, és akkor még NAGYON finoman fogalmaztunk. És valószínűleg el sem tudod képzelni, hogy ezt különböző nem-verbális megnyilvánulásokból (testbeszéd, testtartás, arckifejezések) mennyire könnyen le lehet venni bárkiről nőként.
2020. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15 lehet hogy sokaknak nem tetszik a stílusom és sok lány egyenesen menekül tőlem mert túlsagosan passzív vagyok , de elég ha egy lányt találok akivel összejön. Lehet elvetemült lesz , hogy velem kezd, de annál jobban fogom tudni értékelni
2020. okt. 9. 16:44
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor.....várjál tovább türelemmel.
2020. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az lesz
2020. okt. 9. 17:22
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ezeket a kerdeseket, mert mindig az elso valaszokban kiderul, hogy igazabol a kerdezo szembe hugyozik a szellel es utana panaszkodik, hogy hugyos lett. :D
2020. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedéseddel konkrétan hajtasz arra, hogy ne legyen nőd, aztán hisztizel, hogy nincs nőd? Öhm...

Ha kiszaladnál az autópálya közepére, gondolom akkor is meglepődnél, ha elütnek, ugye?

2020. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!