Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddigi életetek során hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi életetek során hány emberbe voltatok belezúgva?

Figyelt kérdés
A nagy beteljesült szerelmeket és a rövidebb ideig tartó fellángolásokat is beleszámítva. Tehát mindenki, aki kicsit is megdobogtatta a szíveteket, hány ilyen volt? (Ha nem tudjátok megszámolni, akkor kb) Életkort, nemet is írjatok. :)

2020. okt. 9. 19:47
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
56%
2
2020. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb 5 22f
2020. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
31/F bocsi, lemaradt.
2020. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettö, ebböl az egyik viszonzatlan és még most is tart
2020. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

6. 13-21 évesen voltam három osztálytársamba, egy tanárnőmbe és egy egyetemi szaktársamba. Ezek fél-másfél évekig tartottak. Utána azt hittem már sosem leszek újra szerelmes, de sok év eltelte után tavasszal belezúgtam egy kolléganőmbe.


26/F

2020. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kb 50

33F

2020. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt 3 komolyabb, ebből 1 viszonzatlan volt, 2-ből párkapcsolat lett (az utolsó még most is tart). Ezeken kívül volt pár teljesen komolytalan fellángolásom, ami kb annyit takar, hogy mondjuk megtetszett egy srác, akit alig vagy egyáltalán nem is ismertem. Ez persze nem is volt tartós, úgyhogy nem is számolom bele meg nem is tudom mennyi lehetett. Tiniként olyan is volt, hogy egy színészért voltam oda egy ideig (de nem ilyen elvakult rajongó formájában, csak megnéztem pár filmjét és álmodoztam kicsit róla, hogy mi lenne ha összefutnánk valahogy :D). Sőt, olyan is, ahol egy könyv karaktere tetszett meg, aki nyilván csak kitaláció. Tiniként szerintem belefér az ilyen, de ezek tényleg nem számítanak meg nem is voltam szerelmes egyik fellángolásom tárgyába se, akkor is tisztában voltam vele, hogy ez csak álmodozás és semmi több.

24n

2020. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eddig 3 :)

22L

2020. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2. Ebből az egyik a legelső barátom, a másik pedig viszonzatlan a mai napig és azóta se tudtam elfelejteni.

30n

2020. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hú, nekem ennél sokkal több... :"D ezek szerint sokaknak nincsenek is gyakran fellángolásai, amik pár hétig-hónapig tartanak? Mert nekem azokból volt jópár...
2020. okt. 9. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!