Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltok amikor olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok amikor olyanba vagytok belezúgva akinél semmi esélyetek sincs?

Figyelt kérdés
És még csak elfelejteni sem tudjátok mert pl. sulistárs.

2013. dec. 4. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Belezúgok valaki másba.
2013. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,nálam is. Egy idő után megszokod a jelenlétét és el fogod felejteni. :)
2013. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt sose mond.Én is azt hittem,hogy nincs esélyem a barátomnál,mert extra jó hapsi+2 évvel idősebb.De megpróbáltam és nézz rám 4 hónapja boldog párkapcsolat :D Egy próbát mindenképp megér.
2013. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted idővel. Ha más nem, amikor befejezitek a sulit..
2013. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. jól beszél. Tapasztaltam én is. Néha meg visszatér az érzés, de már nem olyan intenzív.
2013. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd kinövitek.


Én mindig bepróbálkoztam, volt akinek bejött, volt akinek nem, sőt olyan is akinek csak "szeretethiánya" volt. Szóval rajtad áll Möster.

2013. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Óóóóó, négy hónapja :):):D

Lelki aggastyánok vagytok :D

2013. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokszor voltam már szerelmes olyan lányba is akit csak egyszerűen megláttam valahol az utcán, szemeztem vele rám mosolygott de mindig elkaptam a fejem, beparázok mindig.

Nem vagyok egy szépség és egy álom haspi bár sokan mondják hogy kedves a mosolyom és nagyon jól tudok nézni. Sok lánynál bejött a dolog de csak köszönő viszonyig jutottunk el sajnos sokan letojnak.

Persze volt amikor szerelmes lettem egy osztálytársnőmbe egy bombázó volt de semmi esélyem nem volt, jó beszélgettünk elég sokat, de idővel sikerült elfelejtenem.

Persze volt egy olyan szerelmem akibe 3 évig bele voltam zúgva, mindig beszéltünk sokszor találkoztunk de amikor megtudtam hogy nem érez irántam semmit szomorú lettem, és depis persze próbáltam elfelejteni de sokszor akaratunkon kívül mindig egymásba botlottunk nehéz volt de sikerült.

Én mindig próbálok előrefele nézni, néha megy néha nem de idővel minden jó lesz :)

2013. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem sulistársak vagyunk. Kollégák és 8 évvel idősebb nálam és boldog párkapcsolatban él. Kicsit rossz minden nap így 8 órát vele lenni
2013. dec. 4. 22:15
 10/11 anonim válasza:
utolsó ez nagyon ott van a szöveg!
2013. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!