Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha sosem leszek olyan emberbe szerelmes aki viszontszeret?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki élete nagy részét (50+) így élte le, és épp ésszel, függőségek nélkül kibírta a magányt? Mert ha igen érdekelne hogyan bírták ki.

2020. okt. 14. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Elnézést, az "utolsó" a 8-asnak szólt.

Hogyan bírod, kedves 9-es?

2020. okt. 14. 04:32
 12/16 Alessandro10 ***** válasza:

A "viszontszeret" nálam azt jelenti, mindketten szeretitek egymást. Az más, ha valaki szerelmet vall, de Te nem vagy szerelmes. A kettő között óriási különbség van.

Sokaknak fogalmuk sincs arról, mi a szerelem és mi a szeretet.

2020. okt. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
#10 most ilyen "állj fél lábon 2 percig és mondd végig az abc-t visszafelé" tipusú tanácsra számítasz, vagy valami gyógyszeres kezelésre vonatkozó tippet?
2020. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 az "állj fél lábon és(...)" típusra gondolok.
2020. okt. 14. 07:24
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezzel jóformán semmit nem tudsz kezdeni. Úgy értem, azt nem te döntöd el kibe leszel szerelmes. Valamit mást sem tudsz befolyásolni, hogy szerelmes legyen beléd. Ugyanakkor tudsz javítani az esélyeiden, ha jól érzed magad a bőrödben. Szóval, ha magaddal szemben elégedetlen vagy valamivel, akkor javíts és/vagy változtass rajta. Ha ez nem megy, fogadd el. Ugyanis egy pozitív kisugárzású ember értelemszerűen sokkal vonzóbb, mint egy búval b@szott savanyú uborka.


Egyébként engem sem szerettek soha viszont szerelemmel. De emiatt nem vagyok elkeseredve, sem pedig magányos. Ott van a családom, vannak barátaim és el tudom magam foglalni/szórakoztatni azzal, ami érdekel. Szóval tapasztalom szerint pár nélkül is lehet boldogan élni anélkül, hogy valamitől függővé válna az ember.

2020. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Figyu, probalj ne a kulsobe, hanem a belsobe beleszeretni
2020. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!