Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel bántottad meg eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bántottad meg eddigi életed során legjobban valamelyik partnered/szerelmed ? Megbocsátott neked ? Elképzelhetőnek tartod, hogy tudtodon kívül bántottad meg nagyon?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
AMikor azt mondta hogy gyereket akar, azt valaszoltam, hogy nekem meg raer vagy 5 evig. El is hagyott...
2020. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy tükröt tartottam elé.. Nem bocsátott meg.
2020. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Azzal, hogy hazudtam neki. Úgy éreztem, hogy egy kegyes hazugság jobb mint egy konfliktus egy szerinte létező, szerintem nem létező probléma körül. Azt hittem ez majd szépen elül...De valahogy megérezte. Nem akartam hazugságból hazugságba bonyolódni. Beismertem.

Erre ment rá minden.

Még ma sem tudom, hogy mi lett volna a helyes. Nyilván nem eljátszani a bizalmát. Ugyanakkor egy nem létező probléma miatt el szerettem volna kerülni a konfliktusokat.

2020. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanúgy megbántottam szándékosan, ahogy azt ő velem tette. Nem bocsátott meg, de nem is érdekel, hogy megbocsàt-e. Mondhatjuk én is egy tükröt toltam elé, aztán az már nem tetszett neki.
2020. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Szakítottam vele, amikor ő már az eljegyzést tervezette. Sajnos így járnak azok, akik 0 párkapcsolati tapasztalattal vágnak neki, magamat is beleértve. Nehezen tette túl magát rajta, de remélem, hogy sikerült, azóta mindkettőnknek új párja van.


2. Megmondtam neki, hogy irigy vagyok rá, amiért neki olyan jó munkalehetőségei vannak, én meg nehezen találok állást. Aznap éjjel nem is akart hozzám érni, pedig együtt éltünk, úgyhogy nagyon ritkán aludtunk külön. Megbocsátott, de sajnos nem ez volt az egyetlen és a legnagyobb probléma a kapcsolatban.


3. Lehet, most megbántom ezzel... Van egy helyzet, aminek még nem tudom, hogy mi lesz a vége, hogyan fog hatni a kapcsolatunkra, ezért lehet, hogy ez így nem jó, de próbálok nagyobb távolságot tartani tőle, ameddig nem látom a végét, vagy legalábbis teljes mértékben átlátom a helyzetet, és nem csak azt a részét, amit ő állít, mert félek, hogy csalódni fogok annak ellenére, hogy ez még nagyon az eleje, tehát nem lehet semmit sem készpénznek venni.

2020. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Partneremet azzal, hogy nem akarok házasodni soha életemben.
2020. okt. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3-as

Ha nem létező probléma volt, akkor miért ment rá minden?

2020. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Illetve azt kérdezném még, hogy nem létező egy probléma, akkor ott miben lehet hazudni?

2020. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok közeledésemmel,nyomulással,össze vissza mondásommal,hülyeségeimmel idegesitettem fel 26/F
2020. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!