Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly kapcsolatoton belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatoton belül nektek mennyi sex az elég? Volt már hogy pártok nem akarta annyiszor mint te magad?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Normalis esetben kb 2 naponta igenylem atlagban.

Jelenleg egyaltalan nem vagyom ra, mert rossz passzban vagyok kb egy honapja.

2020. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, évek óta ez van, neki sokkal kevesebb az igénye a szexre. F
2020. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Klasszikus "eltérő igények a házasságban".

Amíg nem vagy valakinek a férje vagy felesége, nem tudhatd, hogy milyen a férjének vagy a feleségének lenni. Ez van.

2020. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon vonzódom a barátnőmhöz külsőre és még 2 év után is heti 7-10 menet van egy héten, ha az én elélvezéseim számát nézzük. Ezt amikor összejöttünk akkor is tudtam, hogy tipikusan az a lány nekem, akit kis túlzással "egész nap csak dugnék". Az mellett, hogy belsőre is vonzó számomra és a kapcsolatunk más részei is jól működnek. Lehet ez a 7-10 csökken majd idővel, de még nem tartunk ott. Szerencsére ő is szereti a szexet.


26/F

2020. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos volt, hogy ezek az igények egy ponton már nem egyeztek. Egyébként én nem vagyok egy nagy étvágyú, heti 2-3 alkalommal simán ki lennék békülve.
2020. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az étvágyam, mint a férjemé, de nem számottevő a különbség, így néha én vonulok vissza, néha ő adja be a derekát. 😊 Heti 3-4 alkalom, 24 év után azt hiszem jónak számít.
2020. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne párom, akihez tényleg vonzódok, akkor naponta/három naponta között váltakozna hangulattól függően.
2020. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem hangulatfüggő. Van amikor napi 2-t is szeretnék, de ez hamar elmúlik.

Általában nekem heti 2-3 az igényem, a páromnak heti 3-4, így az arany középúton megállunk.

2020. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!