Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha még 20 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 20 évesen nem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnya lánynak, vannak udvarlóim is..de valamiért eddig még egy pasiban sem találtam meg azt a plusz dolgot, ami miatt úgy gondoltam volna, hogy vele érdemes komoly kapcsolatban belemenni..Meg én úgy gondolom, hogy még kicsit élnék,utazgatnék, nem érzem úgy hogy készen állnék egy komoly kapcsolatra..Májusban leszek 21 éves.. ez szerintetek gáz?

2015. jan. 15. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen gáz. Főleg ha nem velem jössz össze.
2015. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem 21 éves korodra már igazán át kellett volna élned 1, maximum 2 komoly kapcsolatot. Első barátnőm 14 éves volt és 5 évig voltunk együtt. Neked kb. 5-7 évnyi társas kapcsolati tapasztalat hiányzik MÁR MOST az életedből. Ez nagyon fog hiányozni ha összejössz valakivel. Ennyi évesen már illik tudni dolgokat, és a férfiak is jogosan várják el hogy már ne legyenek veled olyan problémák, mint az első kapcsolataikban voltak. Ráadásul miután nem éltél meg bizonyos dolgokat, ezért már ennyi idősen rágörcsölsz, depizel, hisztizel, netán befelé fordulsz, súlyosabb esetben szociális fóbia lép fel... szóval ezeket a leendő pasid rohadtul nem fogja kultiválni.
2015. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hármaska azért ennyire nincs rossz helyzetben a kérdező.
2015. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És nem komoly volt már? Ilyen pár hónapos, vagy csak szexkapcsolat, akármi? Mert akkor szerintem egyáltalán nem gáz - amúgy se, csak az kicsit meghökkentőbb. Ha most ilyen szakaszban van az életed, akkor meg főképp ne zavartasd magad, tedd ahogy érzed, nem kell belemenni egy kapcsolatba csak azért, mert úgy gondolod, ideje lenne már. Bár az én tapasztalatom azt mutatja, hogy tényleg akkor jön valaki aki felfordítja az életedet, amikor nem is vágysz rá egyáltalán.
2015. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben sehol sincs törvénybe iktatva, hogy 13 évesen már szexelned kell. Majd eljön az illető, aki megdobogtatja kicsi szívedet. Nem késtél le semmiről.
2015. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pár hónapos volt már..és kalandjaim is :D És mondhatni (nem beképzeltségből), hogy sokan odavannak értem..de még senki nem fogott meg úgy igazán...
2015. jan. 15. 17:00
 8/17 anonim ***** válasza:
irigylem a problémáidat kérdező.
2015. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#3


Én 26 éves vagyok és nem volt senkim.


Te véleményed alapján, akkor lőjem főbe magamat?

2015. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerintem az 20 leszek és volt egy 2 évig tartó komoly párkapcsolatom, és 13-15 régebbi.Az oviban is volt 3 pasim!
2015. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!