Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyám állandóan "vakrandikat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám állandóan "vakrandikat" szervezett nekem más lányokkal, amit már nagyon untam, és már veszekedtünk is emiatt. Megismerkedtem külön egy lánnyal, aki nagyon megtetszett nekem, viszont anyám ki nem állhatná. Hogyan tudnám lerázni az anyámat?

Figyelt kérdés

Már elegem van, hogy egy hónapja próbálkozik anyám vakrandikat szervezni nekem, amik extra kínosabbnál kínosabbak, ráadásul förtelmes magatartással vagy kinézettel rendelkeztek a lányok. Már nyolc vakrandin vagyok túl az elmúlt hónapban. Viszont, nagyon megtetszett egy lány egy házibulin pénteken, közös szimpátiával. Kiderült, hogy ő az anyám exének a lánya, akit ki nem állhat családostul együtt.

Anya mindig odajön a lakásomhoz hétvégénként, plusz a hét bármely napján és kifaggat mindenről és próbál újabb lányokat "kutatni".

Véletlenül kicsúszott vasárnap a számon, hogy van egy lány, és állandóan kérdezősködik, hogy melyik vakrandis lány az, mire mondtam, hogy egy nap megtudod, és ne kíváncsiskodj. Félek, hogy megpróbál minél messzebb tartani a lánytól.

Sajnos mindig rám tapad az anyám, egyke gyerek vagyok, és akárhányszor próbálom lerázni, nem hagy békén. Én vagyok neki már az egyetlen rokona, apu már nincsen sajnos közöttünk, ezért próbál mindig nálam vigasztalódni (ami nem is lenne probléma, de ne avatkozzon bele a magánéletembe!).

27 éves vagyok, szeretnék komoly kapcsolatot, de nem olyan lánnyal, akit anyám jónak lát.



2020. okt. 20. 09:09
 1/10 A kérdező kommentje:
És onnan tudom, hogy rossz kapcsolatban vannak, hogy elmentem a lány szüleihez (a lány a szüleivel él), és felismertek, teljesen kiakadtak.
2020. okt. 20. 09:12
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Lehet a féltestvéred... !? :-D

Különben nem igazán értem anyádat.

2020. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Te még anya kisfia vagy ö meg apuka kislanya.

En ezt latom.

Nem lesz ebböl semmi

2020. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Itt több probléma is van.

Az egyik, hogy elég gáz, ha 27 évesen úgy, hogy külön élsz, anyád beleszól a párválasztásba és megmondja neked ki legyen a hozzád való.

A másik meg, hogy ha annak a lánynak, aki tetszik, a szülei és anyukád nem örülnek neki, akkor nem sok jövője lesz.

Mondd meg anyukádnak, hogy ha azt akarja, hogy egy ő általa szimpatikusnak talált lány legyen a partnered, akkor ne bányarémeket szervezzen randira, illetve hagyja abba ezt a felesleges és értelmetlen hobbiját, mert ezzel csak eltaszít magától és a leendő partneredet is tőled.

2020. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád azt enged meg magának, amit te megengedsz neki. Nagyon türelmes vagy vele, nem szabtál neki határokat. Szerintem minél hamarabb fel tisztázni kellene, hogy nem kérsz többet a vakrandikból. Ha mégsem értene egyből a szóból, mert ugye megszokta, hogy teljesítés a kérését, ne menj el és mond is meg, hogy nem fogsz, mert nem érdekel, nincs ilyenekre időd, te akarod eldönteni, hogy mikor és kivel fogsz randizni és ebbe senki nem szólhat bele. Akkor sem tehetné, ha 17 lennél. Már az is ciki, mert egy 17 éves is tudja mit/kit akar. 27 évesen szerintem ideje lenne már lefektetni a szabályokat. Hidd el jobb lesz mindenképp, mert egy idő után be fog telni nálad az a bizonyos pohár és akkor nem biztos, hogy békés útja lesz a dolgoknak. Ugyanis már most is mindent határ feszeget és el tudom képzelni, hogy ez rosszabb lesz. Miért nem csinálná? Neki ez megvan engedve és a nyakam teszem rá, hogy ezt ő egy komoly feladatnak veszi. Nagyon anyuka van, aki teljes jószándékból mászik bele teljesen a gyereke magánéletébe. Egyszerűen nem érti, hogy mi egészséges és mi már a nagyon túlzás, tehát nem az ő feladatkörébe tartozik.
2020. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egyértelmű, hiszen nem derül ki a leírásból, hogy mondtad-e már anyának mi a problémád.


"kifaggat"


Mikor anyám tőlem olyat kérdez amihez azt hiszi köze van, akkor egyszerűen csak nézek rá és nem mondok semmit, vagy mosolygok, és nem mondok semmit, esetleg annyit mondok, hogy "ez az én dolgom".Időbbe tellett, de a kitartás és következetesség méghozta gyümölcsét.Mivel az én apám is meghalt, így anyám hasonlóan élte meg a kettőnk kapcsolatát, viszont tudatosult benne már, hogy férfi vagyok, nem kisfiú.Téged vajon anyád minek lát?

2020. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Az azért durva , hogy te elmész ezekre a randikra meg hagyod 27 évesen az irányítást anyádnak.. vagy akarok valamit ,vagy nem.. Mert mindenhez 2 ember kell , és te élvezed az anyuci pici fia szerepét , miközben már egy szőrös meglett ember vagy! Orvoshoz mennék a helyedben.
2020. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végre egy fokkal ügyesebb troll kérdés, mint az átlag.
2020. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ostoba provokatív kérdés, ahol bedobja a kérdező a "27 éves pasi még az anyjával él, aki uralja az életét" sztorit. Aztán erre a fiktív, képzeletbeli sztorira ti meg válaszoltok. Garantáltan van pár ember a gyk-n, aki napi szinten gyárt hasonló kamu kérdéseket.
2020. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam troll kérdéseket kitenni a GYK-ra (így is nagyon kevés kérdésem van), ha hiszitek, ha nem, ez így igaz. (mindenki saját magából indul ki)

Apu halála előtt volt egy szakításom, ami három évig tartott, addig mindig rövidebb ("kalandok") voltak lányokkal.

Anyának már csak én maradtam, egyébként előtte is nagyon jó kapcsolatban voltam vele.

Szóval, a mai nap délután tisztáztam anyával, hogy kivel találkozok, nagy csodával határos módon nem sokkolt le annyira, mint a lány apja. Azt mondta, ha ez kell, hogy boldog legyek, akkor nem szól bele.

Nagyon szerelmes vagyok az exének a lányába. Nem tudok mit tenni.

2020. okt. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!