Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok szeretni egy olyan embert, aki a nyitott párkapcsolatot preferálja?

Figyelt kérdés

Engem mindig úgy neveltek, hogy a párkapcsolat az csak zárt lehet, nem csókolhatsz meg, nem feküdhetsz le egy másik nővel, mert akkor az a büntetésed, hogy elfog hagyni. Emiatt úgy voltam vele, hogy akkor egy nagyon vonzó nő kell, és vele fogom leélni az életemet. Hát mit mondjak. Eddig csak olyanoknak kellettem, akiket nem tartottam annyira vonzónak, nem volt egy barátnőm se. Már nem az igazit keresem, hanem egy olyan nőt, akivel jól érzem magam, és nem baj, ha nem tartom szuper vonzónak. Úgy érzem nyitott párkapcsolatra lenne szükségem, mert már meguntam ezt a monogám hozzáállást, és ha megkívánok egy másik csajt, akkor örülnék, ha nem hagyna ott, és nem tenné tönkre ezzel a jól működő kapcsolatot.

Mi lenne akkor, ha a sima barátság is monogám lenne, és a barátom nem állna velem szóba többet, mert mással is elkezdenék barátkozni? Miért kell a párkapcsolatot másabbnak tekinteni, mint a barátságot? Miért kell ez a monogám színészkedés?


2020. okt. 21. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

"nem tenné tönkre ezzel a jól működő kapcsolatot"

De nem működik jól a kapcsolat, mert nem is tartod vonzónak, meg még félre is d.gsz.

Egyébként vannak nők, akik szintén nyitott kapcsolat pártiak, náluk lenne esélyed.

2020. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján te már annak is örülhetnél, ha egy nőt tudnál szerezni, nemhogy többet. Ébredj fel, és, ha végre lesz egy kapcsolatod, akkor térj vissza erre a kérdésre. Sose volt még barátnőd, azt se tudod, miről beszélsz.
2020. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 És, ha nem volt akkor mi van? Nem szép dolog a másikkal azt éreztetni, hogy akkor szart se tud róla. A párkapcsolat nem atomfizika, nem lehet a tudomány absztrakciójából levezetni. A legjobb barátom egy nagyon szeretetteljes kapcsolatban él, és megtapasztaltam azt, hogy milyen egy jól működő kapcsolat. Igaz nem élnek nyitott kapcsolatban, de nem hagynák el egymást, csak azért, mert egyikőjük megkívánt egy másik embert.
2020. okt. 21. 09:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ha szerinted nem atomfizika a párkapcsolat, akkor miért megy tönkre annyi kapcsolat?

Miért végződik válással a házasságok több mint fele? Nem beszélve arról ahol ugyan együtt élnek de nagyon rossz a kapcsolat, csak kilépni nem mernek?

Azért mert igenis tanulni kell, azt hogy miként viselkedjek én, és miként viselkedjek a másikkal.

Nem kell sokat tenned, csak megnézel pár videót , önismeret és párkapcsolati problémák témában. Aztán meglátod hogy igenis atomfizika a párkapcsolat. Máskülönben mindenki szuperűl érezné magát benne. De ez sajnos nem így van.

Jól mondják feljebb, amíg nincs tapasztalatod nem tudod miről beszélsz. A párod is egy külön ember , külön gondolatokkal, cselekedetekkel, akarattal. Nem fog úgy működni ahogy azt te elvárod.

Nagyon ritka az a kapcsolat amiben valóban hosszútávon boldogok.

Csak keress rá azokra amiket írtam, merülj el benne. Keress barátnőt, és tanulj.


Nagy divat manapság nyitott párkapcsolatra törekedni. Csak sajnos abban sem fogod jól érezni magad. Az hogy bárkivel szexelhetsz nem fogja a boldogságot elhozni.

A másik pedig hogy miért is akarna minden második nő veled szexelni? Eleve még kapcsolatod sem volt...tehát nem az a férfi vagy aki után omlanak a nők...

Tedd rendbe magad és aztán próbálkozz bármivel is.

Remélem sikerül.

2020. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Nekem mindig egy színtiszta monogám kapcsolat volt az álmom és olyan ember az esetem, aki valóban hűséges. Annyiból jó, amit mondasz, hogy az illető legalább nem árul zsákbamacskát, tudja, hogy nem alkalmas monogámiára, ezért bele sem megy. Ezzel már jobb az emberek 70%-ánál, akik féreg stílusban csalnak meg másokat. De nekem nem kellene, békére és kizárólagosságra vágyok, nincs szükségem az életemben bonyolult kapcsolatokra (amit ráadásul a legtöbb ember tróger módon tud csak menedzselni akkor is, ha kijelenti a két fél, hogy ez nyitott kapcsolat). Láttam ilyet közelről, sosem úgy nézett ki, ahogy még működőképesnek és tisztának is tartanám annak ellenére, hogy nem vagyok híve... Általában végtelenül önző volt és keveredett a megcsalással, a másik hátrahagyásával.


Sokan mondják, hogy az emberek többsége alapvetően nem monogám fajta, de abban biztos vagyok, hogy ilyen fejlettségi szinten egy nyitott vagy poligám/poliamór kapcsolatra sokkal jobban figyelni kell és sokkal jobban fel kell nőni a menedzseléséhez, mint ahogy egyesek sápítoznak utána felelőtlenül, szexvezérelten. Talán még jobban, mint a monogámiához.

2020. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy egy tapasztalatlan ember már miért törekszik nyitott dolgokra. Alapvető önismereti gondjaid vannak, ha egy emberrel sem sikerült eddig komoly kapcsolatot létesíteni, akkor milyen nyitott kapcsolatról beszélgetünk?

Plusz de, a jó kapcsolat nehéz, mert mindig dolgozni kell rajta és már egy ember sok energiát igényel, hacsak nem valami boldogtalan pocsolyában akarsz tengilengizni. Szóval nagyon rosszul ülöd meg ezt a lovat.

Engem meg személy szerint, csak, hogy a kérdésedre válaszoljak, nagyon zavarna, ha rajtam kívül mást is bevonna a párom, mert azt az energiát/szeretetet tőlem veszi el és másnak adja. Márpedig én nem egy fél emberrel akarok lenni, hanem egy teljes értékűvel.

2020. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Mit vársz ettől a kérdéstől?

Kisebbségben ugyan, de vannak emberek, akik a nyitott kapcsolatokat preferálják. Ha te is ezek közé tartozol, akkor ilyen beállítottságú párt keress magadnak.

Ha neked a monogám párkapcsolat a megfelelő, akkor monogám párt válassz. Mi pontosan a kérdés?

Egyébként azzal, hogy azt írod, "Miért kell ez a monogám színészkedés?" előítéletes vagy a monogám párkapcsolat híveivel szemben. Ez ugyanolyan hiba, mint amikor a monogámok írják, hogy a nyitott kapcsolat hívei nem is szeretik egymást, stb.

2020. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

"Mi lenne akkor, ha a sima barátság is monogám lenne"


A barátoddal nem tervezel közös életet és közös jövőt, nem neveltek gyereket, nem napi szinten vagy vele.

Vagy úgy gondolod, hogy elpottyantasz itt-ott egy-két gyereket és néha rájuk nézel? Csak mert aki jobbra-balra félredug, az garantáltan le fog lépni valakivel.

2020. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert te nyomorék vagy, nem kell leszólni a monogámiát. A társamra szeretnék számítani első helyen és összekötni vele az életem. A barátommal meg beülünk egy sörre néha lelkizni, máshol élünk, minden szempontból függetlenek vagyunk egymástól és ritkán kérünk szívességeket egymástól (ami egy monogám kapcsolatban nemhogy nem szívesség, hanem alap).
2020. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Haverként simán tudnék szeretni ilyen embert, nincs kihatással az életemre.

Annál több abszolút teljes mértékben ki van zárva.

2020. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!