Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemétség amit csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika17777 kérdése:

Szemétség amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 3éve és komolyan nagyon szeretem, terveim vannak vele, és idáig vele voltam csak szexuálisan. Viszont úgy vélem hogy ebben a korban normális az hogy tegnapelőtt voltam egy másik csajjal és ezt a barátnőmnek el se kéne mondjam. Nagyon szeret engem és nagyon megbántanám annak ellenére hogy feldobtam neki azt hogy nekem legalább egy darabig nyitott kapcsolatra van szügségem. Szemét vagyok hogyha más lányokkal is vagyok? Nem tartanám velük a kapcsolatot egyszerüen csak szexelek velük mert ezt látom most jónak.

2015. febr. 15. 09:08
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
19/F
2015. febr. 15. 09:10
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
hát ha nem akarod, hogy dobjon a komolyabbik barátnőd, akkor tartsd titokban a férelépéseidet. egyet még lehet, hogy elnézne, de a sorozatosakat nem hiszem. De mitől komoly az a kapcsi, ha folyamatosan lépkedsz fére?
2015. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

" egyszerüen csak szexelek velük "


-a te korodban ezt teljesen rendben van ,hogy kipróbálod az összes lehetőséget,amire csak módod adódik,

2015. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
89%
Teljesen jogos csald meg a barátnődet 3 év után megerdemli :) Nincs ezzel semmi baj. Szánalmas vagy ember
2015. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Attól komoly hogy szerelmesnek érzem magam, nélküle nem tudnám elképzelni mostmár a jövőm :) terveink vannak egymással. Családalapítás stb.. Nem lépkedek állandóan félre, csak ha pl bulizok vagy ilyesmi akkor ha összejön egy csaj akkor az én koromban miért ne? Ha nem tenném akkor azt bánnám meg nemde? :) bár igazából ezt nem nagyon bánom mivel ez nem derülhet ki és ki akarom élni magam. Titkolózni se szeretnék azért túlságosan ezért mondtam hogy nyilt kapcsolat, és igen, visszafelé is meghoznám ezt az áldozatot mivel nekem erre most szügségem van.
2015. febr. 15. 09:21
 6/33 A kérdező kommentje:
Te meg fogd már be inkább légyszi, nem értesz ahogy látom...
2015. febr. 15. 09:23
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nézzük sorban a dolgokat:

- Megcsalod a barátnőd és tervezed, hogy folyamatosan a háta mögött ezt is fogod tenni.

- Megbántod, mert hiába fogod arra, hogy azért nem mondod el neki, hogy ne bántsd meg, attól még megbántod.

- Az egyik lehető legaljasabb módon, de megalázod

- Megszégyeníted

- Minden másodpercben hazudsz neki

- Hitegeted.

- Elveszed az életéből az idejét, amit sosem fog visszakapni

- Kiteszed őt mindenféle nemi betegségnek.


Mit gondolsz, azért, amiért azt hiszed, hogy az a jó, ha rengeteg lánnyal szexelsz, ezáltal kiteszed a barátnődet az összes pontnak, amit felsoroltam, szemét vagy?

2015. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annyi, hogyha szerinted erre szükség van, akkor állj oda a barátnőd elé, és mond meg neki, hogy Mari, én melletted még x nővel akarok szexelni és már párral meg is tettem. Ennyire egyszerű.

Neked erre szükséged van -elmondásod szerint.

Neki meg joga, hogy eldöntse, hogy akarja-e tovább veled elb**szni az idejét.

2015. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Remélem gyorsan rá jön a csaj, hogy jobbat érdemel mint te...
2015. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hazudok neki? Mondtam neki hogy nyitott kapcsolat..elhallgatás nem egyenlő a hazugsággal legalábbis szerintem..és ki mondta hogy össze vissza dugok ovszer nélkül? Túlzásokba ne essünk..;)
2015. febr. 15. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!