Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja mindig azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig azt a barátnőm hogy nem akar szexelni ha meg rámászok hagyja magát? És ő miert nem kezdeményez soha?

Figyelt kérdés
Mikor együtt alszunk én próbálkozok ő elhuzza magát hogy nem akarja nincs kedve de ha rámászok csokolgatom hagyja magát. Nem értem őt.

2020. okt. 22. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a hagyja magát, meg az akar téged között óriási a különbség. Ha hagyja magát akkor fekszik mint a tengericsillag? Vagy akkor megjön a kedve és aktív?
2020. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagyja magát, mert nem akar csalódást okozni. Fél, hogy ha nem enged, félrelépsz. Rengeteg nő csinálja ugyanezt.
2020. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen megjön a kedve és aktív, nem fekszik. Már nem ellenkezik mint első kb 5 percben.
2020. okt. 22. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Sok nő szereti kéretni magát, de az is lehet, amit már írták, hogy muszájból szexel.
2020. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha elkezded megjön a kedve. Ez azt jelenti hogy jól tudsz hozzáérni, úgy ahogy neki jó. Nálam is van hogy fáradt vagyok, semmi kedvem, de elkezd simogatni, csókolgatni a párom és pár perc múlva már le sem lehetne állítani. Ez nem a “hagyom magam” kategória.
2020. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mert csinálni szereti nem pedig megbeszélni.

sok nő ilyen.

ha beszélni akarsz a dugásról a beszélgetésnek kampec.

az ilyesmit a bari nőjükkel beszélik meg nem pedig veled.

viszonyt az aktív cselekvésben azonnal partnerek.

alul művelt,kicsit gátlásos,vagy fiatal csajoknál az ilyesmi alap.

ne is próbálkozz ilyeneknél "megbeszélni" ilyen dolgokat.

2020. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, véletlenül se beszéljétek meg, ne őt kérdezd. Minek a kommunikáció?


Azért annyira nem lehet jó neki ez a kierőltetett szex, ha ő sose kezdeményez. Valószínűleg neki kevesebb szexre van igénye. Ez a csak azért is mászol rá nem jó taktika hosszú távon. Ebből lesz az, hogy idővel tényleg csak tengeri csillag póz, és havi egyszer, mert ha nem akarja, akkor nem akarja, és már neked se akar megfelelni.

2020. okt. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez általában akkor van, mikor fáradt vagyok. Nincs kedvem, aludni akarok, de ha a párom nagyon nyomul, akkor beadom a derekam, közben meg megjön a kedvem is.

A nők szerintem átlagosan nehezebben izgulnak fel, mint a férfiak, ritkábban van kedvük csak úgy a semmiből szexelni. De ha elkezd próbálkozni a csávó, akkor beindulnak és már akarják ők is. Legalábbis mi a barátnőimmel erre jutottunk mikor a szex volt a téma. De nyilván nem mindenki ilyen.

2020. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!