Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudom "beleengedni" magam egy kapcsolatba? Megkaptam azt akit minden szempontból tökéletesnek érzek, mégse tudok kételyek, aggodalmak nélkül, egyszerűen csak önfeledten szerelmes lenni...

Figyelt kérdés
Más is érzett már így? Egyszerűen olyan mintha lenne egy gátja annak hogy érzelmileg teljesen átadjam magam, nem tudom pontosan megfogalmazni. Megérti és elfogadja hogy lassabban alakulnak ki a dolgok, de en szeretném már elengedni magam, és elhinni végre hogy itt van aki kell, nem lesz semmi baj, és megbízhatok benne, de nem megy. Ez mitől van? Mit tudnék tenni?

2020. okt. 22. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ezen dilemmázok. Nem mennek a romantikus dolgok SEHOGY! Bármennyire is próbál egy ffi udvarolni , szivét, lelkét kitenni, be is jön a pasi és ott akkor egyszerűen elakad bennem minden és lefagyok, ott megakad nemtudok szintet lépni ,mikor jönnek az érzelmek esetleg komolyabbra fordulnak egyszerűen nem megy. Bár annó megcsaltak,megaláztak stb ...gondoltam lehet ez a sok trauma. Nemtudom ki tudna helyrepofozni. Létezik e az a srác ?😪 25/L
2020. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
"helyrepofozni." Hmmm! Lehet, hogy tényleg ez a megoldás!!
2020. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Jó emberismeret kell h lasd nagyjabol milyen a másik,akkor nem ernek nagy meglepetesek.


Be kell vallalnod azt h barmikor vege lehet2megcsalhat stb.


Garancia csaló az adora meg a halalra van.


Nekem ugy ment h vágytam arra h ateljem a.jó pillanatokat es megbeszeltem magammal ha rossz jön akkor fel tudom dolgozni,tudok tiszta lappal indulni.


Meg tudni kell a dolgokat bizonyos szintig iranyitani.

Hatarokat lerakni a masiknak h mi az ami neked nem esik jol azt ne csinálja,meg mit varsz el tőle.


Nemcsak tolkeletes kinezetu pasikol kell almodozni hanem az atlagos normal jellemu pasik sokkal boldogabba tudnak tenni.


Rovid az élet h sok jó erzesbol kimaradj. Ez egy döntés h nyitsz. Megertem ha sok pasi paraszt volt,de olyankor csak lapozzal.

2020. okt. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben leírtak alapján magamra ismertem kicsit, nekem is ez a problémám. Nem tudom elengedni magam, feloldódni, valószínűleg azért, mert a múltban nagyon sokszor "derült égből villámcsapás" szerűen leptek meg hirtelen konfliktussal, kezdtek ordítozni velem stb, ez mondjuk nem párkapcsolatban volt, hanem általános emberi kapcsolatokban, de a berögződés bennem maradt. Valahogy tudat alatt úgy gondolhatom: "mindig résen kell lenni" "nem szabad soha lazítani" "mi van ha jön hirtelen, bármiféle előzmény nélkül egy nagy lelki fájdalom és éppen úgy ér, hogy semmire se vagyok felkészülve", tudom hogy ez ostobaság, hiszen a jövőt senki sem ismerheti és e görcsösséggel se megelőzni, se elkerülni nem tudok esetleges konfliktusokat.
2020. okt. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket élem/éltem, én szakemberhez fordultam, nekem csak ez segített
2021. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!