Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legjobb orvosság szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb orvosság szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Az alkohol, gyógyszerek és az öngyilkosság.



Egyébként a sport! ;)

2020. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vodka 😀 /vicc
2020. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő.
2020. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha bekened szarral a szerelmed fotóit
2020. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Idő. Csak az segít. Nincs gyors megoldás. Ne is problakozz semmivel, mert még rosszabb lesz. Célzom itt alkohol, drog, gyógyszer, más nő/férfi. Ezek mind-mind visszaütnek és rosszabb lesz, mint előtte.
2020. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig keresek mást, ez tényleg használni szokott, mert eltereli a figyelmemet egy kicsit a szerelmemről. Ez pedig a legfontosabb ilyenkor, hogy valahogy minél kevesebbet gondolj rá. Nekem ez az egyetlen ami valamennyire bevált, nem kell egyből összejönni mással, de találkozgatni, beszélgetni lehet, talán addig se rá gondolsz.
2020. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Xanax, Frontin, esetleg Lithium.
2020. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Rengeteg alkohol, nem vált be. Nem tudom túltenni magam rajta.

Jó lenne valami jó tipp.

El telt fél év, és nem tudom feldolgozni.

2020. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 év telt el, de még most sem sikerül feldolgozni - ha valakinek van más tippje "az idő majd mindent megold" helyett, ne tartsa magában ;)
2020. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! 9-es! Engem érdekelne a megoldás! 🙂
2020. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!