Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megijesztett többször, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijesztett többször, de jogos a féltékenysége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom féltékeny nagyon, ez az egyik baj. A másik pedig az, hogy amikor féltékenykedik nem hallgat meg, és durva. Soha nem ütött meg, de 54 kiló vagyok, ő meg 108 kiló. És amikor kiabálva mondjuk a mellettem lévő bútorra csap, megijedek tőle. Ilyenkor nem tudok vele beszélni. De részben igaza van. Egy férfi nagyon sokat írogat. Egyelőre nem tudom letiltani (egy munkahelyen dolgozunk, nem a főnököm, bonyolult), próbálnom kell úgy megoldani, hogy ne sértödjön meg. De hiába írtam neki, hogy barátom van, akkor is ír, ezt a párom is látta, hogy megírtam neki, azt hittem megnyugtatja. Azt nem is tudja, hogy egy helyen dolgozunk (nagy cég, szerencsére csak futólag látjuk egymást), akkor szerintem dolgozni sem mehetnék többet.


Alapvetően a barátom nagyon kedves velem, bármire megkérhetem. Látom rajta, hogy szeretné, ha boldog lennék.


Megértem egy részt a féltékenységét, mert mikor olyanokat ír az a másik férfi, hogy "ma is nagyon csinos voltál, remélem holnap is láthatlak" (meg hasonlók, pedig már nem reagálok rá), akkor jogos a féltékenység. Másrészt nem értem miért nem látja, hogy engem nem érdekel. Ráadásul a viselkedése ijesztő. Nem magyar a barátom, náluk kb facebookon nem is lájkolják a férfiak más nő ismerük képeit sem, ha párjuk van, vagy ha a nőnek van párja.


Mit tegyek? Nem a másik férfi lekoptatása érdekel (mert azt most nem tudom ennél durvábban megtenni, minthogy írtam h barátom van és h nem válaszolok), hanem hogy a barátom féltékeny viselkedése aggaszt, megijeszt. Ti mit tennétek?


25/N 34/F


2020. okt. 23. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Keress mást.
2020. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Fogadjunk valami muszlim fickód van. Én nagyon gyorsan eltűnnék a helyedben.

Most még csak a barátod, amint elvesz ez még sokkal rosszabb lesz. Ezt nem tudod áthidalni, ez kulturális különbség. Egyszerűen nem európainak való.

A te értékrended az ami itthon van, az övé az ami ott van. Nincs dolgotok egymással.

2020. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jöhetnek a mínuszok nyugodtan, de a kettesnek van igaza. Menekülj. Függetlenül attól, hogy hova valósi a csávód (általában tényleg a muszlimok ilyenek), ez később csak rosszabb lesz neked.

Sajnos ilyen nincs, hogy “de amúgy nagyon kedves” - nincs de! Most még csak a szekrényt üti, de könnyen lehet, később lekever neked két pofont, majd ha már igazán nyeregben érzi magát (pl. már házasok vagytok, együtt éltek), meg is rugdos legközelebb.

2020. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Betegesen féltékeny. Beszélj vele erről. Hogy sokszor félsz tőle, csináljon magával valamit.

Ha nem változik, akkor érdemes lehet gondolkodni a szakitason, de először beszélj vele

2020. okt. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

#4 De nincs ilyen, hogy betegesen féltékeny! Egy iszlám országban, ha sétálsz utcán és meg akarsz kérdezni egy párt arról, hogy merre van a legközelebbi bolt és véletlen a nőhöz szólsz hozzá és közvetlen hozzá beszélsz a faszija úgy szájon fog vágni, hogy a taknyoddal mosod fel a járdát.

Ez nem beteges féltékenység. Ez a természetes náluk. Egy európai faszira mondhatod ilyenkor hogy betegesen féltékeny, mert neki a helyi normáknak kéne megfelelnie. Ez a muszlim fickó muszlimhoz képest nem betegesenn féltékeny, hanem kib**zott elnéző. Ha betegesen féltékeny lenne, akkor már kórházban lenne a csaj. Érted? Ez a különbség.

2020. okt. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Csak arra is gondolj, ha a te pasid írogatna ilyeneket más nőnek, neked hogy esne?

Veled van a baj, hogy nyitott vagy az ismerkedésre! Ez nem fér bele egy kapvsolatba!

2020. okt. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is veled van a baj. Nincs az a fèrfi(!), aki jò szemmel nèznè, amit csinàlsz...
2020. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 De van, van olyan férfi aki megbízik a párjában és elhiszi neki, ha azt mondja hogy nem akar tőle semmit csak a munka miatt kell jó képet vágnia ehhez. 😃

Képzeld van az a férfi, aki jobban bízik a kapcsolatában és a párjában, mint te.

Sőt, én eddig azt hittem hogy a világnak ezen a felén ez lenne a normális működés és nem az h mindem adandó "jel" re habzó szájjal veszekszünk.

2020. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azèrt is hangsùlyoztam a fèrfit, mert tudtam hogy lesz egy ilyen vàlasz. 😅


Nemrèg olvastam egy vèlekedèst, valami ilyesmi volt:

"...amìg a làny nem mondott nemet, addig udvarlàsròl beszèlünk. Utàna zaklatàsròl..."

Ès nem. Ehhez nem kell jò kèpet vàgni, senki kedvèèrt sem.

2020. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Á milyen elegáns. Kisajátítod a férfit mint jelzőt magadra, én meg aki veled nem ért egyet férfi helyett lehetek valami más. Mi is?

Egy kis b**i? Igaz? 😃


Vizsgáljuk meg ki is a férfi kettőnk közül akkor. Az, aki pontosan tisztában van a saját értékével és a helyével a nő mellett és ezt nem tudja megingatni 3. személy egyoldalú vergődése, vagy egy ilyen alacsonyabb önbizalmú, féltékeny fickó, aki mivel kételkedik magában a másiknak sem hiszi el, hogy valóban kitartana mellette?

Na, melyik a férfiasabb hozzáállás?

2020. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!