Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet féltékenység jele ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet féltékenység jele ha a nő "csettint" az újaival többször is?

Figyelt kérdés
Ma munka közben amikor ott volt a lány is akibe beleestem teljesen és ő ezt észre is vette de mégsem mutatja a kölcsönös vonzalom jeleit egyértelműen. Tehát ma az egyik kolléganőjével igen közelről nagyon is jól elbeszélgettünk amikor is az én szívem hölgye "tűzvonalba" kerülve velem szemben többször is fogalmazzunk úgy "csettintett" az újaival. Én látom úgy vagy valóban sikerült esetleg féltékennyé tennem a saját kolléganőjével szemben?
2013. okt. 17. 03:29
 1/2 anonim ***** válasza:
sok jelet olvastam már itt de ez új:D
2013. okt. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, tudod a nőknek van egy titkos, nonverbális nyelvük, direkt arra, hogy a férfiakat összezavarják.

Ezt a csettintés=féltékenység dolgot ügyesen kiszúrtad. Ha megnyalja a bal szemöldökét, az meg azt jelenti, hogy ott és abban a pillataban le akar feküdni veled.

2013. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!