Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mert olyan nehez talalni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert olyan nehez talalni egy normalis part?

Figyelt kérdés
Lassan 27 eves vagyok, azt hittem ennyi idosen mar lesz egy szereto ferjem, gyerekek.. Es egyszeruen nem talalni egy normalis férfit aki oszinten tud szeretni,huseges, kimutatja de nem ajandekokkal!!!

2020. okt. 24. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Üdv a klubban :)
2020. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

És te mit tudsz felmutatni kérdező?


- milyen iskolai végzettséged van?

- munkatapasztalat?

- félre tett pénz?

- empátia mások felé?

2020. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Kihaltak mint az ékezetek.
2020. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Miért pontoztatok le? Normális pasihoz normális nő való.


Ezért kérdeztem mit tud felmutatni. Ha semmit, akkor a normális pasik elkerülik.

2020. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Kapsz most majd számos privátot, ebben biztosvagyok.
2020. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Na majd most válogathatsz, van itt az oldalon savanyú szagú lábfétises, van egy alkesz, aki egyszer menő online pókeres, két napra rá már gyári munkás, vagy gyorséttermi dolgozó, van "férfi többlet" mániás is. Egyszóval itt mindenféle ember megfordul. Tessék a lehetőség, válassz! :)
2020. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van erettsegim es ket szakmam, Dekoratorkent dolgozom, vegyes a munkam, mindig mast csinalok ami azt jelenti, hogy eleg valtozatos es kreativ is egyben.

Jelenleg a forgalmi vizsgam csinalom ami kb 2 het mulva lesz.

Megeloznem azt mielott lelennek banyaremezve: vall ala ero voros hajam van, zold szemem, es nem vagyok se sovany sem pedig dagi, es atlag magas szeplok nelkul.. kepet viszont nem fogok felrakni. :D

2020. okt. 24. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyári vörös?
2020. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok csak férfiben.

Csak azt tudom mondani, járj minél többet közösségbe, és ha első ránézésre nem is jön be annyira adjál neki esélyt.

2021. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!