Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek is ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is ilyen nehéz 'normális' párt találni, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Az első pasim nagyon helyes volt, szerettem is, de idő közben kiderült, hogy nagyon agresszív.


Azóta aki tetszik, annak vagy nem jövök be, vagy eljegyezte a barátnőjét, vagy csak a szexet akarja.


Azt tapasztalom, hogy azoknak jövök be, akik nem az esetem. Most is egy olyan pasi szeretné, hogy a barátnője legyek, aki nem az estem. Kedves, szimpatikus, de mint pasi nem jön be. Így nem szeretnék fejest ugrani egy kapcsolatba, hogy szimpatikus, de nincs meg a szikra...


18l



2012. aug. 6. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem jó, az nem jó, helyes pasi kell..

Drágám, a helyes pasik megd*gnak, aztán szállnak tovább (mert megtehetik), ugyanez igaz a helyes nőkre is.

Vagy elfogadod, vagy álmodozz tovább királylány.... (még megd*g 20-30kan, aztán 34évesen férjhez mész valami zsírdisznóhoz, akinek egy kicsivel több pénze lesz az átlagnál)

2012. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem, hogy ennek annyi köze lenne a külsőhöz. Én meg szép lányt akarok, mert szerintem nem alakulhat ki úgy a szerelem, hogy nem tetszik az illető. Most akkor minden szép lány szemét meg megcsal, mert megtehetik? Annyi ronda vagy átlagos ember van, aki szintén egy emberi 0, és érzelmi analfabéta, meg kell tanulni kiszűrni a normális egyedeket.

Nekem meg normális lányt nehéz találni. Olyat, aki amellett, hogy szép, még intelligens, empatikus, és hűséges is, és nem lehetőleg nem bulizós, nagyhangú fajta.

2012. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért a világ nem csak fekete és fehér! Nem csak helyes és szemét, vagy ronda de rendes fiúk vannak! Nem akarok közhelyeket írni, de tényleg mindennek eljön az ideje, annak is, hogy találsz majd egy neked való fiút!
2012. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz "normális" pasit találni, mindenkinél ott van egy olyan tulajdonság ami nem fog tetszeni neked. Ez ugyanúgy benned is megvan. Én azt mondom a hirtelen jött dolgok a legjobbak :) A barátommal egy volt barátnőm hozott össze úgy, hogy nagyon vaciláltam rajta mert 0 tapasztalatom volt stb...és akkor abban az első pillanatban nem jött be nekem annyira. Aztán telt az idő és egyre jobban és jobban megtetszett :) Immár 9 hónapja tart ez a kapcsolat persze vannak hullámvölgyeink de hol nincsenek. Nekem is vannak olyan tulajdonságaim amik nem tetszenek a páromnak de neki is vannak olyanjai. Ezt el kell tudni fogadni. Egy kapcsolatban tolerálni kell. Szóval ne mondj ilyet elsőre, hogy nem az esetem ismerd meg jobban, adj esélyt a dolognak és lehet akkor másképp látod. Nem minden a külső az csak a csomagolás :)
2012. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem egy olyan pasinak adtam már nem egy esélyt, hogy kialakuljon valami, aki nem tetszett. A tenyerükön hordoztak volna, de nem volt meg a szikra. Csak úgy tudtam tekinteni rájuk, mint egy srác a sok közül.
2012. aug. 6. 22:10
 6/13 anonim ***** válasza:

Édes, drága lelkem!

Súlyos fogalomzavarban szenvedsz! A "normális" NEM egyenlő azzal, hogy "helyes". A kettő nem feltételezi, de nem is zárja ki egymást.

Ha így válogatsz és egy szépfiúra vársz, akkor minden lehetőséget elszalasztasz, mert a tökéletesre várakozol, közben meg siránkozol NEKÜNK, hogy "Jaaj, ez olyan nehéz!"


Nem azt mondom, hogy érd be kevesebbel, mint amennyit szerinted megérdemelsz! Csak arra azért figyelj, hogy ne várd el a sráctól, hogy tökéletes külsővel rendelkezzen, ha te sem nézel ki úgy! Nagyon sokan beleesnek ebbe a hibába, hogy túl nagyok az elvárások...

2012. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Direkt írtam idézőjelbe azt, hogy normális...
2012. aug. 6. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez: ' egy aposztróf és ez: " az idézőjel. Látod? Fogalomzavar. :)
2012. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kössetek belém! Így tudok idézőjelet írni, kész!
2012. aug. 6. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Nálam is ugyanez a helyzet, csak én vagyok a fiú.


Azok a lányk nyomulnak, akikkel nincs meg az a szikra, én nem tudok vonzódni például egy túlsúlyos lányhoz, sosem vonzottak a súlyfelesleges lányok, talán azért, mert én is vékoony vagyok még túlzottan is.


Arról nem is beszélve, hogy még jellemre is megfeleljen, az szinte lehetetlen.


22f

2012. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!