Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy férfinek sírni látni egy nőt?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy a kapcsolat ismerkedési, járási, együttélési fázisában vagytok.Ma engem nagyon kiborított egy srác és elsírtam magam mikor webcamerán beszéltünk. Gáz ez? Próbáltam nem, de annyira rosszul esett valami. És kifakadtam, hogy hát azért nekem is vannak érzéseim. 🤦🤷Milyen érzés ilyet látni a másik félnek?

Pedig nagyon nem akartam mutatni, hogy milyen rosszul vagyok, de nem tudtam kivitelezni egyszerűen. Azt nem akartam pont, hogy sajnáljon vagy valami. De így sikerült.



2020. okt. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem minden férfinek más. Általában beindítja bennük a védelmező ösztönt, mert ilyenkor gyengének tűnik a lány. Mondjuk az én pasimat pont hogy beindítja, de ez szerintem egyedi eset :D
2020. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Lelkiismeret-furdalás, bűntudat, hogy esetleg én okoztam ezt, úgy hogy nem tudok róla.


"Az én hibám" gondolás, de minden mással kapcsolatban is ez lenne.

2020. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs egyértelmű válasz.


Rengeteg mindentől függ, például, hogy miért sír, hogy milyen a kapcsolat. A srác kb bármit érezhetett, nem tudjuk, hogy miért borított ki (vagy borultál ki te), hogy mit gondol rólad.

2020. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
En mar megkaptam, h erzelmi zsarolas a siras ☹
2020. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Engem felizgat, ha miattam sír egy nő.
2020. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!