Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a padtársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a padtársamba, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szeptember óta egy lánnyal ülök egy padban. Eleinte csak haverkodtunk meg minden, aztán fokozatosan egyre jobban belezúgtam. Sokszor piszkálom szegényt, mint az óvodások. Sok viccesnek szánt beszólást kap tőlem. Ő viszont sokszor flegmán viselkedik velem, sőt, többször is "megfenyegetett" hogy elül mellőlem, de még soha nem tette meg. Már régen feltártam volna neki az érzéseimet ha nem lenne az osztálytársam. Viszont így félek, hogy hülyét csinálnék magamból az osztálytársaim előtt. (Ha eddig nem tettem volna még meg, mert szerintem sokan sejtik, hogy mi a szitu.) Általában együtt megyünk haza és néha elmegyünk együtt kajálni és vásárolni. Kb. mindig rá gondolok, a hétvégén sírtam is emiatt, pedig nem vagyok az a fajta.


19/F 18/L



2018. nov. 18. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, anyámasszony katonája. Hívd el hétvégén, ne suli után sétálni az erdőbe, de előtte igyatok meg egy kakaót, egyetek egy pizzát, hogy komfortos legyen a pocija, majd séta közben húzd magadhoz és smárold le. 🙂
2018. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De bizos szerelmes beléd
2018. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bennem csak az fordult meg,ha 19 évesen itt tartasz,mi lesz veled 30 évesen ? Talán cella vagy szobatársaid lesznek,de hogy társad,azt kétlem.
2018. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!