Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 havi találkozás? Mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 havi találkozás? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Augusztusban elkezdtem irni egy sráccal aki Németországban lakik, és 2-3 havonta jönnek haza a szüleivel rokonokhoz. Előző hétfőn találkoztunk először, beleszerettünk egyből egymásba. Mivel 2 hónapja együtt vagyunk már, csak nem találkozunk, bemutattam anyaeknak és ma itt is alszik. Imádok vele lenni, megvan az osszhang, csak az a baj, hogy legközelebb csak 2 éjszakára jönnek, most a szünet miatt voltak itt ennyit, holnap délután már mennek el és hónapokig nem látom, nem akarom otthagyni, alig voltunk együtt és mégis már most imádom. És hiányzik.

Én 17/L Ő 18/F


2020. okt. 28. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott van a kérdésben??? :)
2020. okt. 28. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatot még a felnőttek sem szokták tudni fenntartani.


A kérdésed pedig legközelebb normálisan fogalmazd meg, mert ez pl. nem kérdés: "2 havi találkozás?".

2020. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Múlt héten találkoztatok először, de már 2 hónapja együtt vagytok..

Általában az emberek először találkoznak egymással és utána kezdenek bele egy kapcsolatba, nem pedig fordítva. Én 1 találkozás után biztos nem mutattam volna be otthon.

2020. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet egyértelműen eldönteni, mi a kérdés. 2 havi találkozás? Ez nem tudom, milyen kérdés. Mennyi az esélye, hogy micsoda? Együtt maradtok? Hát ha a helyzet úgy marad, hogy csak 2-3 havonta jön haza pár napra, akkor nem lesz hosszú életű.
2020. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem látom sok értelmét így. Mondom ezt, úgy hogy négy évig éltem távkapcsolatban, az elején 3 havi találkozókkal. De mi először személyesen találkoztunk, nem interneten ismerkedtünk meg. Személyesen akkor egy hetet töltöttünk együtt egy rendezvényen, szinte 0-24-ben. Mivel volt személyes benyomás, be mertük vállalni, igaz fél évig ment a huzavona hogy legyen-ne legyen. Jól sült el. De úgy, hogy csak interneten keresztül ismerkedtetek meg és most találkoztatok először szerintem ez el fog halni hamar. Pláne úgy hogy nagyon fiatalok vagytok. Plusz ha csak ő látogat meg téged és te nem mész ki hozzá NÉmetországba egy idő után az se lesz fair. A távkapcsolatba mindkettőtöknek be kell dobni apait- anyait, értem ezalatt az utazások szervezését is. És bizony ez többek között anyagilag is nagyon megterhelő. Ráadásul most itt a koronavírus, zárva a határok. Még egy jól működő több éves távkapcsolatot is tönkretenne ez, nemhogy a tiéteket. Én örülök, hogy már túl vagyunk a távkapcsolaton és együtt élünk, mert szerintem ez az időszak - ha még külön élnénk - minket is nagyon megviselne, sőt.
2020. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem látok rá esélyt...3 hónapja vagyok párommal, munkája miatt változó hogy tudunk találkozni.

.de sajnos mi 5-6 nap kihagyást is nehezen viselünk...nekem nem menne a távkapcsolat

2020. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tizenévesek miért ide írnak? Van saját rovatuk. És legalább tudna helyesen írni, szégyen, ha ez egy 17-18 éves fogalmazása. Ekkora baj van az oktatással, vagy nem érdekli őket, mit adnak ki a kezükből? Ahogy esik, úgy puffan, írok valamit, aztán lesz, amilyen lesz?
2020. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Országos helyesiras versenyt nyertem. Tollal papirral. Nem fogok ilyen nyomorék prolik miatt helyesen irni
2020. okt. 29. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:
A nyomorék proli nem én vagyok, kikérem magamnak. És nem kéne hazudni. Ezzel versenyt nyerni, ráadásul országosat? A nap vicce. Itt már mindenkinek mindent be lehet adni? Amúgy, ha ez nyertes helyesírás, el se tudom képzelni, milyen lehetett a többi versenyző.
2020. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!