Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdhetném le azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le azt, hogy mindenáron különleges akarok lenni a páromnak?

Figyelt kérdés
Ha azt érzem, hogy nem vagyok az, kiborulok.

2020. nov. 2. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Aki megfelel saját magának, az nem remeg meg, ha nem felel meg másoknak.
2020. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aki annyira megfelel magának, annak pár sem kell.
2020. nov. 2. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ameddig a párod addig különleges vagy számára, hiszen te vagy az egyetlen aki ........
2020. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
#2.Akkor maradj így. :)
2020. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak az elsőt és egyetlent érzem különlegesnek. Ha voltak már párjai előttem, nagyon félek, hogy csak egy másolat vagyok, nem is én érdeklem, csak legyen valakije.
2020. nov. 2. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 Éppen ellenkezőleg. Aki megfelel magának, az megérdemli, hogy párja legyen és nem támasza.

Elsősorban fogadd el, hogy nem vagy istenember és tökéletes. Utána végy egy papírt és tollat, majd szánj rá egy fél órát egyedül, hogy leírd a félelmeidet az életben.

Ha őszinte voltál közte lesz ennek az oka is.

2020. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vagyok tökéletes, ezt egy percig sem hittem. De különleges még lehetek a hibáimmal is. Olyan aki nem valaki másnak a gagyi utánzata.
2020. nov. 2. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Lefordítom. Neked egy szűz lány kellene, akinek nincs összehasonlítási alapja, hogy a te önértékelési problémáidat minél jobban természetesnek vegye, és ne is jusson eszébe, hogy amit, gondolsz, teszel az esetleg nem megfelelő, ne adj isten ő benne felmerüljön, hogy rosszul érezheti magát a kapcsolatban.

Ki kell ábrándítsalak, az élet nem így működik. Attól hogy valaki szűz, vagy nem volt még kapcsolata nem hülye, ha valami nem működik azt észre fogja venni, ha meg több emberrel volt előtted hacsak nem egy lezáratlan kapcsolatból jön, akkor nem egy másik emberrel való viszonya fogja meghatározni, azt, hogy téged hogy és mennyire szeret és mit vár el tőled ahhoz, hogy jól érezze magát.

2020. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Leszámítva, hogy én vagyok a lány, igen. Azt tudom, hogy csak ettől még nem leszek elég jó, de attól nagyon félek, hogy csak helyettesíteni akarnak velem valakit.
2020. nov. 2. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ha valaki előtted volt, az már nincs, és nem véletlenül lett vége, hanem azért, mert nem volt megfelelő, és ezen az sem változtat, hogy ki hagyott el kit. Azon gondolkozni, hogy más szőkébb, alacsonyabb, nagyobb mellű, kedvesebb, kacérabb, okosabb, akármilyenebb volt értelmetlen.
2020. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!