Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogy reagáltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagáltok, ha a párotokkal vagytok és nálatok egyértelműen sokkal jobb csaj kerül a látóteretekbe?

Figyelt kérdés
Megnézheti a párotok, elfogadjátok, hogy ilyenek a férfiak, avagy elvárjátok, hogy megjátssza a közömböst, és csak a szeme sarkából nézheti?

2020. nov. 2. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis meg fogja nézni, mert "férfiből" van. Ismered a mondást: hűséget és nem vakságot. Ha valaki az utóbbit is presszionálja másból az vagy eleve hazugságot kap (egy repedést a bizalom légkörén), vagy elviselhetetlenül féltékeny, hárpia típus aki mellett normális férfi nem marad meg túl sokáig.
2020. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem rosszul esik. De mit hisztizzek? Hadd nézze. Velem van együtt. Nem azzal a csajjal.
2020. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A barátom nagyon válogatós egyébként is, én meg instagramon mindig mutogatom neki a számomra gyönyörű lányokat, hogy ugye milyen szép? Őket mindig leszólja, de még abba is beleköt, hogy szerinte fura a lába... :D Néha 1-2-re teljesen közömbösen mondja hogy oké, ő szép, de ennyi. Nekem meg pont ők nem tetszenek, és igazából nem is tudnám behatárolni az ízlését, pl mondta már azt, hogy szép egy full átlagos lányra is, meg Vasvári Vivienre is, de sok modell meg nem tetszik neki. Úgyhogy én már nem is tudom eldönteni ki tetszik neki és ki nem, a lényeg hogy magától nem szokott más nőket nézegetni, és tudom hogy soha nem csalna meg. És persze én nagyon tetszek neki.
2020. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban ha meglátok egy szebb lányt, az önbizalmam általában kiszáll belőlem és elszalad messzire. De egyébként érdekes módon nem különösebben zavar, ha a barátom megnézi.
2020. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Összemérem magam vele, megnézem, hogy rajtam mi jobb hozzá képest, rajta meg mi jobb hozzám képest, aztán az élet megy tovább.


A párom bamba. Én lestírölöm a csajt, a párom meg általában bambul vagy engem néz vagy mobilozik vagy magyaráz nekem. Akkor szokott megnézni nőket, ha konkrétan szólok neki, hogy nézze meg, mert valami. Miatta nem félek, sosem volt ez az utánafordulós, szemet legeltetős féreg kaliber.

2020. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Én is meg szoktam nézni a szép embereket, nemtől függetlenül. Ha valami esztétikus azt mindenki megcsodálja. Attól, hogy megnézed, még nem fogsz rá ácsingózni.
2020. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Törődj bele. Ahogy múlnak az évek, mindig jönnek szebbek, jobbak.
2020. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi :D
2020. nov. 2. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Akkor is törődj bele. 5-ös ezt benézted...féreg nő.
2020. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
9: okkal nem a magadfajtákkal vagyok, ennyire egyszerű :)
2020. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!