Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehet valaki attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet valaki attól, hogy ha csak írunk egymásnak?

Figyelt kérdés
Pár hét jó levelezés, közös érdeklődés esetében!
2020. nov. 3. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem megeshet, de képet küldtetek egymásnak vagy csak elképzeltek magatoknak egy "ideált"? Lehet élőben találkoztok és nagyon kiábrándító lesz. Én nem "álmodoznék" ilyesmiről, kéne hozzá mindenképp a személyes kommunikáció is.
2020. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, legalábbis csak illúzió. A levelezésben pont az a Del gomb a becsapás, hogy mindent korrigálni lehet, átgondolni, újra fogalmazni. A valóságban lehet hogy semmi fizikai vonzalom nincs, nem tud kialakulni párbeszéd, mert nem tud valaki kommunikálni élő szóban, nem tudod azt mondani, amit a másik hallani szeretne, mert nincs idő átgondolni.
2020. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már határán, nagyon szerelemhez hasonlót éreztem. De szerencsére tisztában voltam azzal amit a 2. ír. Ugyanis nagyon igaza van.
2020. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Alakulhatnak ki érzelmek, főleg ha nem csak levelezés van, hanem akár videóchat is. Ott azért nincs del gomb és gyorsan visszaüt, ha teljesen más a stílusa valakinek...


Az érzelmek kialakulásához nem kell fizikailag feltétlenül érintkezni a másik féllel.

2020. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
A szerelem illúziója talán igen, de a kémia nem fog átjönni. Tapasztalat.
2020. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, ha nem láttatok egymásról képet. Ez csak egy illúzió mentén való érzelem, ami hamis lehet.
2020. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos volt aki megfogott így 😔 pár hetet írogattunk csak. Azóta több mint 1 hónap eltelt és még mindig sokat gondolok rá. Valahogy lelkileg olyan közel került hozzám. Tudom hülye vagyok...

N

2020. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!