Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egymásnak fájdalmat okoztun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egymásnak fájdalmat okoztunk, de szerelmesek voltunk, akkor abból lehet még újra olyan régi érzés?

Figyelt kérdés
Vagy már mindketten csak fájdalommal tekintenénk egymásra ha újra találkoznánk? Nem jártunk..

2016. júl. 31. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért okoztok egymásnak fájdalmat?

Leültetek már és megbeszéltétek egymással a problémáitokat?

2016. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Ez csak rajtatok múlik. Az egésznek az a titka, h el tudtok e vonatkoztatni a múlttól, meg tudjátok e érteni azt, h a múlt csak arra jó, h megteremrse a jövőt. És h le tudjátok e vonni a megfelelő konzekvenciákat a múltbéli eseményekkel kapcsolatosan, és arra tudjátok felhasználni, h a jelenben ne kövessetek el hibákat. Csak rajtatok múlik! Hajrá! :-)
2016. júl. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy okoztatok egymásnak fájdalmat, mi volt a gond? Ki volt a bántó és megbántott fél? Ezek fontos kérdések, ha tisztázni tudod magadban, akkor meg kellene beszélned vele is. Egyébként, ha mindketten érettem képesek vagytok túllépni a sérelmeiteken, akkor igen, szerintem újraéledhet a régi érzés, még ha nem is pontosan ugyanúgy.
2016. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!