Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy nem látom rajta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem látom rajta az érdektelenséget?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom (barát barát) évekig nagyon jóban voltunk, védelmezett, bókolgatott, kicsit többet kezdtem érezni iránta, és nem tudom, hogy vele hogy volt ez, de rajta is láttam fura dolgokat: amikor ránéztem sokszor azon kaptam hogy néz engem, kaptam tőle dicsérő sorokat is, és mindig éreztette hogy hiányol ha nem voltam a közelben. Most összevesztünk, picit hevesen reagáltam, és megszakítottam vele a kapcsolatot. Egy harmadik fél volt az, aki keverte köztünk a feszkót. Azóta semmit se beszélünk, viszont kb. 2 hete közös mubkahely miatt gyakran látom. Mikor megyek az irodákhoz, akkor szoktam látni, hogy a fenti galériákról néz. Most délelőtt szemben sétáltunk, nagyon nézett, láttam rajta is hogy fontolja a köszönést de végül egyikőnk se köszönt. Szerintetek utál? Vagy most akkor hogy érez irántam?

20/L



2020. nov. 4. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Valamikor szerelmes lehetett belém/tetszhettem neki
Utál
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több éves kapcsolat után (bármilyen jellegű is volt az) nehéz közömbösnek lenni.
2020. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Semmi komoly. Meg akar vagy meg akart szexelni, de mivel túl macerás voltál, eltekintett tőle.
2020. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint az oviba de komolyan :D

Ha belátod, hogy te reagáltál túl hevesen és te szakítottad meg vele a kapcsolatot azt gondolom neked kellene megtenni az első lépést.

Rá köszönni... Vagy felnőtt ember módjára, megbeszélni az egész sztorit. Minek ez a hercehurca meg a dacból nem keresem nem szólok a másikhoz stb mikor egyértelmű, hogy hiányoztok egymásnak. Szedd össze magad és beszéld meg vele.

27/L

2020. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy fiatal vagy, és nincs tapasztalatod, de felesleges találgatni. Miért nem beszélsz vele? Ha hiányzik mint barát, vagy valóban szereted is érdemes ezt tisztázni vele, ha elutasít nem lesz rosszabb mint most, viszont le tudnád zárni.
2020. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem értem, hogy mi a kérdés. Te most össze szeretnél jönni vele, a haveri kapcsolatotokat újrakezdeni, vagy a kiemelt figyelme hiányzik?

Ezt az utál szót pedig el kéne felejtened. Ha évekig jóban voltatok, akkor képtelenség, hogy utáljon. Csupán haragszik.

2020. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja. Dedós és nevetséges dolog ez a fajta haragszomrád, hogy még köszönni sem vagy hajlandó a másiknak. Ha nem műxik is a barátság, attól még nem ölte meg az anyádat! Attól még ember! Attól még munkatárs! Ismerős!
2020. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!