Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből én csinálok nagy ügyet? Ezeknek van jelentőségük vagy én várok el túl komoly dolgokat?

Figyelt kérdés

-Facebookon néha úgy ír rám h nem is köszön csak kb ennyi: Mizu?

- Van, hogy két napig nem keres (Jó lehet nekem is kellene őt, kétoldalú a dolog)

- Van, hogy az üzenetem elolvassa, és kb 10 perc múlva ír vissza (ilyenkor mindig azt hiszem, hogy rajtam kívül még beszélget mással aki fontosabb)

- Néha figyelmes, néha tapintatlan, vannak normális pillanatai, van, hogy ölelget, van hogy rideg

- Ha kicsit távolságtartóbb vagyok vele, akkor teper

- Túlzottan érdekli a múltam (pl kikkel jártam, kiket szerettem)


Milyen kapcsolat ez? Mire vallanak ezek? Normális dolgok ezek? Tulajdonítsak ezeknek valami jelentőséget, vagy ne is agyaljak és idegeskedjek rajtuk? Ti hogyan viselkednétek ilyen szituációban?


Lehet én vagyok a kombinálós (ezt ő mondta), de jobb félni szerintem. Nem tudom hova tenni az egészet.



2014. júl. 3. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem nagyon gyerekes ezeken fennakadni, teljesen normális mind.
2014. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hány éves is vagy? Mert ennek így nincs értelme egyáltalán.
2014. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondod feleslegesen aggódok? Igen valamikor én is azt érzem ezek kicsinyes dolgok, de egy másik énem azt, hogy nem vagyok elég fontos.
2014. júl. 3. 22:46
 4/13 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2014. júl. 3. 22:47
 5/13 anonim válasza:
Én biztos nem bírnám ezt elviselni, mindenki mást szeret. Lehet, hogy nem illik össze a stílusotok, akkor viszont a kapcsolatotoknak sincs értelme. Nem kérheted, hogy ezeken változtasson.
2014. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
AZ első engem hidegen hagy, de a 2. és 3. engem is zavarni szokott és következtetni szoktam hasonlókra - de ezeket sosem említem meg, mert azzal tapasztalataim szerint csak magamra hozom a bajt. 18/L
2014. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak a hármas miatt akadok fenn néha és elkezdek kombinálni, de nem említem a dolgot neki, mert idiótának nézne. A többi nem gázos, mondjuk ez sem amit említettem, csak én vagyok ilyen hülye.
2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meglehet, már én is gondolkoztam rajta. De annyi ellentmondás van. Órákig tudunk beszélgetni, ágyban is egy hullámhosszon vagyunk.. nem tudom mi kell még. Lehet velem van a baj.
2014. júl. 3. 22:51
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, a 3as a legdurvább. Tanácstalan vagyok. Annyira változékony minden. Egyszer nagyon jó, utána meg érdektelenség. Hullámvölgy az egész. De pl van olyan, hogy kb 3-4 óráig nem lépek fel facere, akkor már keres hogy hol vagyok, mit csinálok...stb.
2014. júl. 3. 22:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell kombinálni :D nekünk is van életünk, nem csak a gép előtt ülünk egész nap, 10 perc nem a világ
2014. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!