Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom feldolgozni, hogy elveszítettem?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy lányt, és már az első pillanattól fogva olyan volt, mintha évek óta ismernénk egymást. Nagyon jól kijöttünk, találkozgattunk. És én kb. egyből bele is szerettem. Végül aztán össze is jöttünk. Viszont ezután minden elkezdett lejtmenetbe váltani. Nagyon sok amatőr hibát követtünk/követtem el, én jóval többet mint ő. Nem kommunikáltuk le egész jól a dolgokat egymás felé, és ebből nagyon sok félreértés keletkezett. Aminek az lett a vége, hogy ő szakított velem. Nagyon rosszul esett, mert én mindent megtettem volna, hogy helyreállítsam a dolgokat...

Viszont azóta szoktunk találkozgatni így "barátként", és tegnap is összefutottunk. Kicsit beboroztunk, és elmondtam neki, hogy én még mindig szeretem... Ő meg azt mondta, hogy már rég túltette magát ezen a dolgon, és csak barátként tud rám tekinteni, meg hogy már el is kezdett mással kavarni... És hogy félreértettem a találka lényegét.

Ekkor realizálódott bennem, hogy tényleg ennyi volt, őt már végleg elvesztettem. Egy hatalmas űr tátog most bennem, és b*zis vagy nem, legszívesebben sírnék... Annyira rossz érzés, nem is tudom körülírni, hogy milyen... Sokan mondták, hogy mit rinyálok, 2 hónap alatt nem alakul ki semmi. Hát nem így van. Nagyon sok mindent történt ennyi idő alatt, és én tényleg azt hittem, hogy ő az igazi... Nagyon kevés emberrel jöttem ki olyan jól mint vele... Ha nem követek el annyi hibát, akkor lehet most minden máshogy alakul, és együtt lennénk... De nem. Nem tudom most mi tévő legyek, hogyan tudnék visszakerülni a megszokott kerékvágásba. Most minden megy vissza a régibe, megint szingli leszek, és kezdődik minden elölről, a szürke hétköznapokkal... Úgy hogy nincs mellettem megint senki. Attól félek, hogy soha nem találok még egy olyan lányt mint ő...



2020. nov. 5. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy?
2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az ismerkedési szakaszban sem működött kár érte sírni. Nem kellett volna eddig sem találkozni, barátkozni, akkor már te is túl tennél rajta. Azt írod "Nagyon kevés emberrel jöttem ki olyan jól mint vele..." "Nem kommunikáltuk le egész jól a dolgokat egymás felé, és ebből nagyon sok félreértés keletkezett." Ebben nem kevés ellentmondás van! Ennyi idő alatt arról kellett volna szólnia a dolognak, hogy holnap 6-kor hol találkoztok, jól érzitek magatokat, és mikor ismétlitek meg.

Őt felesleges idealizálnod, nem is volt időd megismerni, nemhogy ő lett volna az igazi, nem is lehet, ha már mással kavar, neki egyértelműen nem voltál fontos.

2020. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előzővel egyetértek. Majd idővel tisztábban látod, sztem sem voltál neki olyan fontos. Hidd el, ha nagyon szeretett volna és ő lett volna az igazi, akkor nem tudott volna így elengedni. Ráadásul szemét dolog még ezek után "barátságot" fenntartani. Ha más pasival ismerkedik, ne az exével talizgasson, mert az egyik férfi felé sem tisztességes.

Nem az igazi volt, ő csak egy lecke lesz az életedben. Hogy ilyet is meg kell tapasztalni, tanulni a dolgokból. Ne pazarolj rá energiát.

2020. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne bzis sírni pasi létedre? Idősebbnél is előfordul. De ennyi idő alatt valószínűleg megkedvelted, de szerelem még nem az az igazi volt. Nyugi, lesz olyan is majd. Csak ezen legyél túl és keresd a következőt! 😊
2020. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos lehetsz, hogy benne semmi nem alakult ki 2 hónap alatt. Te örültél, h végre van valakid, és most nyilván szar, h nincs. Szerintem ne feszülj rá erre, fogd fel tapasztalat szerzésnek. A következő kapcsolatban meg ne kövesd el ugyanezeket a hibákat.
2020. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ah, basszus, most így végig gondolva az egészet, teljesen igazatok van... De most még az agyam nem akarja elfogadni/felfogni ezeket a tényeket valamiért... Közbe tényleg, ő nekem sokkal többet jelentett, mint én neki... És én eléggé túl idealizáltam a dolgokat. Lehet nem is belé vagyok szerelmes, hanem az elképzelt, túlgondolt fantáziámba.

Meg most így kicsit megütött, hogy egy olyan nőbe lettem ennyire szerelmes, akinek nem jelentettem semmit. Kicsit gáznak is érzem, főleg hogy ezek után én még mindig érzek iránta, nem is tudom hogy... Pedig most már világos, hogy ő csak játszadozott.. Istenem, mekkora f*sz vagyok. Kár hogy nem tudom irányítani az agyammal az érzéseimet, sokkal egyszerűbb lenne...

2020. nov. 5. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os Jó kezdés a lezáráshoz!
2020. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már ezt így látod, akkor rendben vagy. Idő kell, hogy a szíved is felfogja. Sőt, akkor fogod majd jól látni, ha lesz olyan, aki viszonozza az érzéseidet és akkor érzed, hogy mennyire is más az egész!

Idő és türelem....

2020. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget... Nagyon kellett most ez...
2020. nov. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!