Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha kidobtok egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha kidobtok egy férfit és az sír meg szenved mert annyira szeret titeket akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
Sajnáljátok?

2020. nov. 9. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de ezért még nem gondolom meg magam.Semmi jó nem sülne ki belőle,szakitás lesz a vége előbb-utóbb.Kár húzni az időt.
2020. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Egy ideig sajnálom, de ha nagyon sokáig ott vergődik nekem, a végén már elegem lesz belőle és lenézem, hogy ennyire nem képes uralkodni magán. Nem véletlenül került sor a szakításra, a sírással meg szenvedéssel nem fog rajta segíteni, sőt. Volt ilyen exem, eleinte még abszolút megértő voltam vele és kedves és mindig beszéltem vele és vigasztaltam, amikor úgy volt, de bakker egy hónap után is még jött volna, hogy akkor zokogjon nekem egy sort, meg könyörögjön, meg minden létező módon megalázza magát. Hát így még akkor sem fogadtam volna vissza, ha egyébként nem azért szakítunk, mert megcsalt és lebukott :D
2020. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de semmin nem változtat. Oké hogy szenved, de én is szenvedtem az előző hónapokban, és nem fogom a saját boldogságomat az ő boldogságának az oltárán feláldozni.
2020. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, figyelmenkívül hagynám, mert nem szeretném, ha a legkisebb sajnálatot is úgy érzékelné, hogy van még esélye.
2020. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Elküldeném a helyi illetékes pszichológiai szakszolgálat ambulanciájára.
2020. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Szétröhögnénk magunk a barinőkkel. A kérdést meg írd át kisfiúra mert egy férfi eleve nem sír.

22/L

2020. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen szituációba, nekem is rossz volt, mégi ő lett a szegény áldozat, aztán azzal fenyegetett ha nem jövünk újra össze megöli magát. Iszonyat lelki zsarolásban voltam hónapokig, miközben egy rossz kapcsolatból próbáltam kilépni, szóval nem arról szóltak a könynek hogy mennyire szeret, hanem csak azt akarta hogy én érezzem rosszul magam
2020. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt így, először kedves voltam, picit sajnáltam, de ignoráltam. Nem tettem friendzone-ba, mivel azzal neki hamis reményt meg még több fájdalmat okoztam volna. Plusz előtte nekem is rossz volt, így hát él a mondás: "Amit főztél, edd is meg!"
2020. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jó okkal dobtam ki, úgyhogy semmit nem teszek. Majd lehiggad.
2020. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Hagy sírjon. Lehet nem kellett volna megdugnia azt a bizonyos csajt és akkor nem lett volna sírás ...
2020. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!