Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 11 hónapja vagyok a párommal. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 hónapja vagyok a párommal. De rendszerint észreveszem,hogy más lányokat lajkol,bekovet(insta), bejelol(face) Iszonyat zavar ez engem, jeleztem is fele ezt normálisan 2-3x is. Egy darabig nem is csinálja,majd újra és újra. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kevés vagyok neki? Vagy ez valami fura szokás? Valaki colt már hasonló helyzetben?

Igazából nem zavarna, ha ismerősöket kovetne/lájkolja. De az kicsit rosszul esik,hogy az összes képet belajkolja



2020. nov. 10. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Addig leszel jó neki, amíg nem talál (szerinte) különbet, mint Te vagy neki.

Na, mi a teendő? Holnap hurcolkodj el.

2020. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

(11honap x lajk/follow) /2,5=?

ha ez a szam 1 alatt van akkor normalis a parad, ha felette akkor tulreagalod es szocialmedia fuggo vagy ami eleg beteges, nyugodj le mert es engedd el ezt az egeszet.

2020. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy bekoveti pl(kedd este) belajkolja a képeit majd pár napra ra kikoveti.
2020. nov. 10. 20:23
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Na ez tesztelés. Beköveti, lajkol, ha a csaj nem viszonozza akkor kiköveti. Teszteli hogy a csaj kapható-e.

Vagy csak követőket gyűjt. Ezt sok social média függő csinálja, bekövetnek aztán amint visszaköveted őket ki is követnek, hogy semmiképp se legyen több a követések száma mint a követőké.

2020. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Es neked nincs jobb dolgom mint ezt nezegetni es ilyen dolgokkal foglalkozni?

Ha tényleg orulten akarsz viselkedni csinald rendesen olvasd az uzeneteit konkretumok miatt, ne ilyen baromsagokon livagolj mint like meg follow meg miegymas.

2020. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát persze, hogy "kiköveti", hiszen akadt neki egy csinosabb...
2020. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Ez csak egy kib**acott insta meg facebook!


Beköveti, lájkolja! És?? szentségtörés? Istenem és nektek van kapcsolatotok.


Hány évesek vagytok 18?

2020. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Kevés vagy neki. De a szexre megfelelő!

Én a helyedben gyorsan szakítanék. Nekem teljesen lenullázta az önbizalmamat egy ilyen ember!

2020. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem 18 évesek vagyunk kedves hozzászóló, szimplán zavaró az, hogy napi szinten több lányt bekövet és lájkolgat annak ellenére is,hogy jeleztem számára,hogy zavaró.
2020. nov. 10. 20:50
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Töröljétek magatokat a picsába
2020. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!