Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátommal mindkette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátommal mindketten ugyanazt a lányt szeretjük. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Van ez a lány, gyönyörűszép, kedves, okos. Egy igazi tünemény. A legjobb barátommal szoktunk beszélgetni egymás szerelmi életéről és kiderült, hogy ő is ugyanazt érzi a lány iránt, mint amit én. A legjobb barátommal már óvoda óta ismerjük egymást, megbízunk egymásban, olyan mintha a bátyám lenne. Viszont nagyon szeretem ezt a lányt, ő viszont nem tud semmit arról, hogy mit érzek én vagy a barátom (még). Esetleg ti tudnátok nekem valami tippet adni, hogy mi ilyenkor a helyes lépés.

2020. jan. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mind a ketten szépen elfelejtitek és elengeditek őt.
2020. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Ez volna a megoldás?
2020. jan. 27. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjátok hogy a lány válasszon, ha neki bejön valamelyikőtök.
2020. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

vagy mindketten lemondtok róla vagy hagyjátok, hogy a lány válasszon, de semmi képpen nem szabad lemondani a másik javára

én úgy gondolnám ezt, hogy nem kell helyettem eldönteni, hogy kit akarok választani, ha ilyen helyzet van

vagy ne is tudjak róla egyáltalán vagy én választok

az se mindegy, hogy egyáltalán tetszik e az egyik vagy egyik se, mert ilyen is lehet nyilván

L

2020. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

FILMAJÁNLÓ:


Egy kapcsolat vége

2020. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Mind a ketten felejtsétek el. Rá mehet a barátságotok.
2020. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Járjatok hármasban
2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
A lány választ kettotok kozul akkor te el tudod majd viselni, hogy a legjobb barat az orrod elott csokolja, szereti?
2020. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha mindketten lemondtok róla. Ha a lány választ, a másik fél mérges lesz, a barátság végét jelenti.

Egy ilyen régi, igazi barátság többet ér, mint egy csaj ;)

2020. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi!
2020. jan. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!