Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyi időt várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi időt várnátok a nem szűz barátnőtökre az első szexig?

Figyelt kérdés

Nem szűz, csak nincs sok tapasztalata, és ami van, az is negatív (lelkileg), tele van gátlásokkal.

Elmondtam neki, ezt mondta: "Ha kell, egy életet is várok, vagy még többet". De nem szeretném megváratni. Tényleg nem. Csak nehéz, félek. 3 napja vagyunk együtt egyébként.



2020. nov. 10. 21:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#8: Nem apám, és nem ilyen jellegű a probléma... 3 éve történt, azóta már utasítottam el egy fiút emiatt, de most úgy voltam vele, hogy lehet, hogy ideje lenne megpróbálnom és elfelejtenem ezeket. Az érintésekkel egyébként pont nincsen problémám.


Ja és járok pszichiáterhez. Bár ezen szerintem nem nagyon tud segíteni, kéne mellé egy kifejezetten erre szakosodott szexuálpszichológus is. (Igen, a pszichiáterről is tud.)



#10: Köszi a normális választ. :)

2020. nov. 11. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még hozzátennék, még ha nehéz is, őt már semmiképp se utasítsd el. Ugyan nem vagyok szakember, de úgy gondolom, a félelmeket csak úgy tudjuk lekűzdeni, ha szembenézünk vele.

Persze jó, hogy szakemberhez jársz és van kivel beszélni róla, de ha gyakorlatban meg nem engedsz közel magadhoz senkit, akkor az egy folyamatos menekvés, aminek sosem lesz vége.

Tudom, írtad, hogy próbálkozol, és szerintem ez pozitív előrelépés. :)

Csak arra akarok célozni, hogy még ha nehéz is lesz sokáig, semmiképp se add fel megint. Megfelelő partner mellett képes leszel feldolgozni a múltbéli sérelmeidet, levetkőzni a gátlásaidat.

Szurkolok, hogy az aktuális párod legyen ez a megfelelő ember. :)


10-es voltam

2020. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az előzőnek (aki kb 1,5-2 éve volt) nem mondtam el mindent, sőt, akkor még nem is volt ennyi mindent, de őt is figyelmeztettem, hogy nem vagyok egyszerű eset, még mielőtt bármi is történt volna. Bár vele csak kétszer randiztunk, ennyi. Egy darabig bizonygatta, hogy segíteni szeretne, de szerencsére határozott voltam, és mondtam neki, hogy a saját érdekében ez nem jó ötlet. Nem bántam meg, örülök neki, hogy így döntöttem akkor, és annak is, hogy felfogta és nem keresett többet.

Úgy néz ki, őt nem sikerült lebeszélnem magamról, pedig nagyon próbálkoztam. Ha már úgy döntött, hogy hajlandó elviselni (csak tudnám, hogy meddig...), megérdemli, hogy megpróbáljak változni miatta.

Nemrégóta járok csak pszichiáterhez, és még nem kezdtek el hatni a "dilibogyók", úgyhogy egyelőre ugyanolyan minden, még nincs előrelépés.

2020. nov. 11. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!