Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért süllyedek bele mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért süllyedek bele mindig reménytelen szerelembe?

Figyelt kérdés

Életem során többször volt, hogy hónapokig reménytelenül szerelmes voltam. Most is odavagyok egy kolléganőmért és nehéz kezelni a dolgot.

Mások meg soha nem esnek ilyen szerelembe.

36F


2020. nov. 13. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen típus vagy.


Beszélgess a kolléganőddel, hátha mégse olyan reménytelen!

2020. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Áh reménytelen. Ő házas, gyerekei vannak. Már mondtam neki, hogy mit érzek és mondta, hogy kedvel ő is ,de részéről ennyi. Persze ha tartom a távolságot akkor kérdezi h mi a gond? :D


Azt hittem pár napja hogy le is tudtam zárni, de nem...

2020. nov. 13. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsétlen gyerek vagy.
2020. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem bírom elengedni. Kell, hogy fájjon, hogy ne feljtsem el. Sosem gondoltam volna hogy az a nő vagyok, aki elete végéig titkon várni fog valakire.

Szerintem ezzel ki is nyírok minden kapcsolatomat a jövőben. Azt állotom magamnak, hogy pont olyan kell, mint ő. Közben meg csak ő. Á, sose jövök rendbe.

2020. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Addig csinálod, amég nem fáj eléggé. Hidd el eljön az a pont, amikor eleged lesz az állandó szívfájdalomból és már már magadat fogod szánalmasnak tartani. Na utána valami megfordul benned és soha többet nem fogsz ennyire érzelgőssé válni senki iránt. Nálam is ez volt. Azóta tök jól vagyok, teljesen higgadtan tudom kezelni a szakításokat, meg "nem kellesz" érzéseket. Kell ehhez egy kis idő, amég kialakul, bölcsebbé kell hogy válj, de egyszer mindenki eléri ezt a pontot. Így lesznek a buta tinikből érett felnőttek fokozatosan. Tudom írtad 36 vagy, de ezeszerint van még mit tanulnod.
2020. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot/támogatást. Nekem tuti, hogy van mit tanulnom, be is jelentkeztem pszichológushoz.

Már régóta nincs normális kapcsolatom. Csak tini koromból emlékszem olyanra ahol elégedett voltam.

2020. nov. 13. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
5, te mennyit csalódtál mire ez kialakult benned?
2020. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hónapokig tartott, az nem szerelem, max. fellángolás/tetszés. Az meg normális, ha kell egy kis idő, míg túllépsz valakin, nem csak úgy minden nap beleesel valakibe, aztán másnap már másvalaki érdekel.

Én sajnos többször is voltam már reménytelenül szerelmes, de az évekig tartott. Na, az pokoli. /N

2020. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!