Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Tényleg van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg van hogy azért váltok köddé mert szerelmesek vagytok, és azért nem válaszoltok a barátnőtök sms üzenetére?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Aki szerelmes, az guvadt szemekkel lesi a telefont, hogy a szerelme mikor ír. S azonnal válaszol.

Aki köddé válik, az nem szerelmes.

2020. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
mármint, ha egy másik nőbe szerelmes? Mert akkor lehet.
2020. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem
2020. nov. 13. 21:03
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha valóban szerelmesek vagytok egy lányba akkor el tudjátok képzelni az okot amiért nem válaszoltok az e-mailjére/sms üzenetekre?
2020. nov. 13. 21:03
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Baràtom akkor nem ir igy mikor padlora küldte magàt vagy alszik.

Vagy körözik meg hasonlok:D

2020. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Az en barátomnak van élete is.valszeg a tiednek is.

Nem ertem ezt a lepontot.

2020. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Volt, hogy nagyon megszerettem valaki, és eltávolodtam tőle. Nem mertem szembenézni az érzéseimmel. Így nézve szerintem igen, vannak ilyen férfiak.
2020. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Látod erre nem válaszol senki, itt csak nők vannak? :-O
2020. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Biztos válasz erre a kérdésre nincs. De elvileg ilyen is előfordulhat. Viszont, ha már szerelem, akkor nem így működik.
2020. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ffi vagyok, és az 1- eskével értek egyet.

Nem is kell ahhoz még szerelmesnek sem lenni. Ha pl randizok valakivel, ami jól sikerült, érzek valami vonzódást, szikrát, szimpatikus volt az illető hölgy, akkor elválás után állandóan a telefonomat lesem. Még lehet hogy aludni sem fogok tudni.

Alig várom a holnapot.

Eszemben sincs köddé válni. 😭

2020. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!