Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Hasonló helyzetben voltatok?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy lehet hosszú lesz. :)

5 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 23 éves én 24. Nagyon jó vele, közös céljaink vannak, hasonlóan látjuk a világot. Én teljesen beleszerettem.


Ő elég diszkrét, az érzelmeit tekintve. Társaságban is elég visszafogott nem szereti mutogatni, persze megölel, ad egy puszit a homlokomra de csak finoman. Mondjuk én is ilyen vagyok.


Volt egy nagyobb beszélgetésünk. Elmondta hogy régebben volt két nagyobb szerelmi csalódása és akkor utána úgy döntött hogy inkább kicsajozza magát, bulizni járt, mindig más csajjal volt. Aztán egyszer csak észrevette hogy 3-4 hónap után minden csajnál közömbösséget érzett, és úgymond kezdte elveszíteni önmagát, senkihez nem tudott kötődni. (Azt is bevallotta, hogy sokszor addig tűnt csak érdekesnek egy lány míg le nem feküdt vele de hozzátette erre egyáltalán nem büszke.) Közben rájött hogy elég is volt ebből és le akart állni. Rá pár hónapra hogy ezt elhatározta találkoztunk. Azt mondta, hogy úgy érzi szépen lassan megindult valami változás benne ebben e tekintetben, mintha kezdené visszanyerni önmagát, tudja hogy ez lassú folyamat és egyébként sem egy hirtelen szerelmes típus.


Minden héten találkozunk, nem egy érzelgős srác, legalábbis nem mutatja, de szerintem mély érzésű én úgy látom. Ha együtt vagyunk minden jó, ölel, bújunk egymáshoz, figyel rám. Tényleg úgy érzem hogy fontos vagyok neki. Bemutatott kb. minden családtagjának, én is bemutattam őt és kedveskedik nekik, jóban van velük. Barátainak is bemutatott akik azt mondták eddig egy lányt sem vitt bemutatni.


Azt mondta, hogy szerette volna ezt elmondani nekem és nem akarja, hogy azt higgyem hogy nem vagyok fontos számára. Azt is mondta, hogyha a szex miatt lenne ez az egész már nem lenne itt. Amiben van igazság, hiszen eddig ezt csinálta... szexre találhatna bárkit, bármikor mert elég jól néz ki, személyisége is elég vonzó lehet a lányok számára.


De kicsit azért megijesztett mert én nagyon szeretem őt, hibáival együtt elfogadom és vele akarok lenni. Ő is velem akar lenni, szóval ez kölcsönös. Úgy tűnik neki több idő kell, mit gondoltok?


Bárki aki volt hasonló helyzetben, (mindkét oldalról) végül sikerült ezt a közömbösséget megszüntetni? Fiúk voltatok így? Mi lett a vége, megváltoztatok?


2017. nov. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, mivel nem ismerem őt, sem téged, így nagyon nem lehet biztosat mondani. Lehet tényleg így van, lehet nem. Lehet jobb lesz, szépen lassan lebontja a falait, de lehet úgy jársz mint én, és ugródeszkának használ, hogy jobban legyen. Ilyen is előfordulhat.
2017. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugródeszkának? :/ Veled mi történt?

Azt tudom, hogy őszinte ember, néha már kicsit bunkó/sértő is tud lenni az őszinteségével. Szóval a szavahihetőségében nem kételkedem.

2017. nov. 6. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtak alapján, nem nevezhető közömbösnek a viselkedése. Ráadásul meg is nyílt, őszinte volt veled, változást érez. Adj neki időt, addig nincsen gond, míg kölcsönösen együtt akartok lenni és jól működik a kapcsolat.
2017. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő is épp ilyen "én keresős" időszakban volt egy csúnya szakítás után. Ő is hihetetlenül őszinte ember volt és nagyon szeretett engem. De tudatalatt arra használta a kapcsolatunkat, hogy magát kirángassa a mocsárból. Abszolut nem törvényszerű, hogy veled is így lesz, csak mondtam, hogy velem is pont ilyen őszinte volt a mélyérzésű exem akinek nagyon fontos voltam.
2017. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Időpont ma 19:51:


hát igen én is úgy érzem hogy nem közömbös a viselkedése ezek alapján.


Csak mondjuk ez amit az első hozzászóló írt bennem van..én is félek ettől. Én még ilyet nem éreztem senki iránt. Olyan mintha hazaértem volna, nem tudom megmagyarázni, azt érzem vele akarom leélni az életem. Mintha megérkeztem volna, minden a helyére került volna.

2017. nov. 6. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen Kérdező, bármi lehet, sajnos nincsen garancia. Viszont annyit meg tudsz tenni, hogy nem kételkedsz abban, hogy fontos vagy számára, mert ez feszültséget okozhat benned és rá is kivetülhet. Öt hónapja vagytok együtt, szóval még sok minden előttetek áll, koncentrálj a jó dolgokra.
2017. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem a jóra koncentrálni köszönöm a tanácsokat.
2017. nov. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!