Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első közös együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös együtt alvás?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő már volt nálunk, én ő náluk még nem. Nem akarja megmutatni, hogy hol lakik. Ma lesz náluk disznóvágás a nagyijánál, és elhívtak, hogy menyjek el. Reménykedem abban, hogy ma megmutassa, hogy hol lakik.


Tegnap találkoztunk, olyan fáradt volt, felajánlottam neki, hogy aludjon nálunk. Hogy nincsenek semmi dolgai, se telefonra töltő, mert kevés százalékja volt. Felhívta az anyukáját későn este, hogy mit szólna, hogy aludna nálam, és beleegyezett. Aztán azt mondtam, szüleim erről nem tudnak, hogy eljönne hozzánk aludni, milyen lenne az, hogy az éjjel hazahozom a lányt, és kérdőre vonnak, miért nem mondtam nekik ezt meg. Megsértődött, amit meg is értem.


De most szerintetek ez igazságos? Ő eljön hozzánk, és én nem tudom, hogy milyen házban lakik? Mégis akkor most mit gondoljak? Engem is azért meg kell érteni.


Mi a véleményetek? Jól cselekedtem?


2020. jan. 25. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy te elhívod magadhoz, az a te döntésed, ne kösd már ahhoz, hogy akkor ő is elhívjon magához. 1 hónapja ismered, ez még belefér ha ő ezt nem akarja, de egy idő után, ha rendszeresen nálad vagytok, felhozhatod a témát jogosan, hogy akkor most ez hogy van, mi az oka hogy ő nem hív meg?

Ilyen hülye helyzetbe meg nem illik hozni semkit, hogy meghívod, lefixálja a szüleivel az engedélyt, majd bepofátlankodsz azzal, hogy hát a szüleid nem tudnak róla. Dedós vagy.

2020. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De ezt miért a felnőtt kategóriában??
2020. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

1, ez ugye màr volt a héten.


2, ha te azt mondod, hogy nàlatok aludhat baràtnőd, vàllald érte a felelősséget.

3, majd meglàtod, hogy hol laknak, talàlkozhatsz anyóspajtàsékkal is.

2020. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Tudom, megbántottam őt ezzel, csak tudod a szüleim erről nem tudtak akkor ez fura lett volna.
2020. jan. 25. 09:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz béna; amikor már alakulóban van valami, mondjad a szüleidnek, hogy bármelyik randi után előfordulhat, hogy hazahozod a barátnőd, ezen ne csodálkozzanak majd.

Nem csoda, hogy megsértődött; nagyon kellemetlen helyzetbe hoztad.

2020. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tessék szépen felnőni, és előbb gondolkozni, mielőtt meghívod. Ha azelőtt is volt már nálad, akkor most mi változott volna, ha ott alszik? Nem lehetett volna reggel megmondani a szülőknek, hogy ne haragudjatok, így alakult? Mindegy, lehet ma nem is fog neked tetszeni ahol ő lakik, aztán szakítasz is vele.
2020. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem szakitok vele. Csak tudjátok én ő náluk nem voltam akkor mégis hogyan érezzem én magamot? Nem akarja megmutatni hogy hol lakik. Mégis hol vagyunk már? Ez rendben van ugye?
2020. jan. 25. 09:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, hogy miért olyan fontos neked, hogy ő hol lakik? Csövesnek néz ki vagy mi a problémád? Be akarsz hozzájuk törni vagy miért olyan rohadt fontos ez néhány hét ismeretség után?

Az, hogy te elhívtad őt magatokhoz, az a te döntésed volt, nem kötelezi őt semmire. Ha az a bajod, hogy nem viszonozza, akkor te se hívd át addig újra, amíg ő sem ajánlja fel, hogy ugorjatok át hozzájuk.

Ezt a műsort, amit meg lerendeztél baromi gáz volt. Áthívod magatokhoz estére, ezt ő lebeszéli az anyjával, utána meg közlöd vele, hogy hát micsoda dolog ez, hogy csak így "hívatlanul" beállít hozzátok... WTF?

2020. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7#. Figyi, csak egy példa. Én soha senkit nem vihettem fel hozzánk. Nem azért mert nem engedték, vagy valami. Gazdagok voltunk mindenünk megvolt, semmi szégyellnivaló, rendes normális, csinos szüleim, csak egyszerűen nem akartam hogy téma legyek otthon hogy mit csináltunk a szobámba bezárkózva. Egyszer volt ilyen, hatalmas asztaltéma lett ez a vasárnapi ebédnél, bátyám jókat röhögve ugye. Na szóval kialakult hogy mindig a barátomhoz mentem, 3 évig jártunk, talán ha 2-3 szor ha megfordult nálunk, viszont a nyaralónkba minden nyáron együtt voltunk szüleimmel, barátommal, ott nem volt ez valahogy téma.

Szerintem ne rugózz ezen ennyit, nincs annyira jelentősége mint gondolod, meg nagyon az elején vagytok még, ki fog alakulni.

2020. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Te most velünk akarod igazoltatni azt, hogy igazad van, meg hogy jól cselekedtél, holott az egyöntetű válaszokból látnod kell, hogy kisgyerek módjára cselekedtél: meghívtad hozzátok éjszakára, megbeszélte az anyjával, aki beleegyezett, erre Te visszahőkölsz.

El tudod képzelni, mit mondhatott az anyjának, hogy mégsem alszik nálatok? Sejtem, mit tanácsolt az anyja a lányának (feltéve, ha a lány elmondta az igazat). Alighanem azt tanácsolta, hogy ilyen pasival szüntesse meg a kapcsolatát, mert kiforratlan jellem, aki az életben is ilyen hintázó lesz.

2020. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!