Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha még még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még még nem volt barátom 23 éves lányként?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 06:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lenne normális?
2020. nov. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbb lány már túl van a kézfogáson meg csókon már tini korban.
2020. nov. 20. 07:00
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
30%

Ha van különös oka, akkor elfogadható. Amúgy a "sajàt vàlasztàsod, stb" okokat kevésb3 tudom értelmezni.


Volt igényed eddig a kapcsolatra, férfiak közeledésére?

2020. nov. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy manapság mi a "trend", nem jelenti, hogy gáz, ha valaki nem úgy van. :)

20 éves vagyok, sose ittam egy korty alkoholt se. A legtöbb velem egyidős ember már rég túl van ezen, de én nem érzem gáznak. Szerintem te se tedd.

2020. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen! Nincs ebben semmi szégyellni való!
2020. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Az saját magad miatt gáz hogy kimaradsz a lila ködös tini szerelemből. De így legalább felnőtt fejjel kezdesz el ismerkedni.
2020. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Na majd most megrohannak a jobbnál jobb ajánlatokkal, csak győzz választani! Lesz szerény fiú, nőcsábász, szex zsonglőr 25 centivel, lesz 18 évestől 70-ig.
2020. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ennyi idősen egy volt és elég is volt ennyi bőven.
2020. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

"Na majd most megrohannak a jobbnál jobb ajánlatokkal"


Itt? A sok nogyulolo, magát többre tartó pasi? Vicc.

2020. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek felallitva elvarasok meg hasonlok. Ha nem volt nem volt, ha akarsz majd lesz. Ne másokhoz merd magad mert mindig lesz aki szebb vagy jobb valamiben. Van is egy angol mondad mi szerint lehetaz te barmilyen profi valamiben, valahol a vilagban van egy 5eves kinai kisfiu aki 2x jobb nalad. Lenyeg h magadhoz kepest fejlodj es haladj elore az eletben, nem pedig a tarsadalmi elvarasok neveben. En is 21 voltam amikor elkezdtem pl randizni elotte nem ereztem azt h keszen alnek ra, es nem hianyoztak a felesleges korok plane rendkivul instabil korban.
2020. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!