Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 23 éves srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jtommy994 kérdése:

Szerintetek 23 éves srácként van e értelme össze jönnöm egy 16 éves lánnyal? Úgy ha tetszik és normális lányról van szó.

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, tulajdonképpen nincs ezzel gond, ha kedvelitek egymást, csak vedd figyelembe, hogy ő még kiskorú és lehet nem tud olyan érett lenni mint amit te már elvárnál tőle.
2017. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondom azt hogy igen vagy nem,de saját tapasztalatom szerint én már nem jönnék össze

21 vagyok és idén pár hónapig volt 1 16-17 körüli lány.

Aztán hirtelen vége lett a részéről:) szval azóta megfogadtam hogy én inkább nem. Pedig ő is komolyt keresett:)

2017. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól kijöttök,ugyam olyan az életfelfogásotok / gondolkozásotok akkor miért ne?
2017. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már hogyan lenne kiskorú 16 évesen? Fiatalkorú! Az nem ugyanaz. Kiskorúval csak pedofilok ill. szintén kiskorúak kezdenek.
2017. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!