Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor van itt az ideje annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van itt az ideje annak, hogy komolyabbra forduljon egy kapcsolat:eljegyzés,házasság,gyerek?

Figyelt kérdés
26éves vagyok a párom 31, másfél éve vagyunk együtt,és egy éve össze is költöztünk.. Én komolyan gondolom vele,és szeretnék már igaz régóta gyerekeket,meg ugye házasságot is, anno beszéltünk róla, mondta ha majd készen állok, nem akarom ezzel nyaggatni,de próbáltam már beszélni róla és olyan fél válaszokat kaptam ami számomra nem volt egyértelmű, jó nem napra pontosan szeretnék tudni mindent,de hogy 1-2 éven belül pl..semmi csak majd.. én nekem volt már 2 kapcsolatom ahol hitegettek,és nem szeretnék még elmúlasztani pár évet mire benyögné bocs mégsem. Igen és tudom semmi nem garancia,sem előtte sem utána, de én egy életre szeretném mindezt és vele, és néha az is eszembe jut nem szeret eléggé,velem van a baj.. de mondta hogy nincs semmi ő is szeretne,de mi van ha csak azért mondja hogy hagyjam? nem szeretnék időt sem veszíteni,meg őt sem :(

2020. nov. 23. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Nincs erre mérőszám. Van aki fél év után megkéri a párját, van aki 5 év múlva sem. Van aki gyorsna házasodik, és válik, van akinél nincs papír, mégis együtt vannak 15 éve. Nincs ezekre egyértelmű mondás.



A legfontosabb, hogy leülj a pároddal és beszéljetek erről, hogy merre tart a kapcsolatotok, neked fontos e a házasság és vajon neki milyen?

2020. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolata válogatja.
2020. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez amikor a másik nem tud normálisan beszélni róla csak tereli a témát, az egyértelmű jele annak, hogy vagy egyáltalán nincsenek tervei és nem tudja mit akar csak él bele a világba, vagy nagyon is tudja, hogy nem akar, vagy még 10 évig nem akar, de ezt pont ezért nem is mondja el neked, mert ő kényelmesen érzi most magát és tudja ez szakítóok lenne nálad. Mindegy melyik a kettő közül, neked rossz mindegyik.
2020. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten dolgoztok, akkor abszolút ideje lenne.


Szerintem úgy tedd fel neki a kérdést: "Mire vársz még?"

Egy éve együtt éltek. Ennél több nem kell.

Nyilván dolgoztok mindketten. Akkor meg?

Ha nagyon nem akar színt vallani, akkor sajnos, ez azt jelenti, hogy ő se akar soha házasságot és gyereket, csak elleni veled a langyos vízben az idők végezetéig.

2020. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dolgozunk, én sokáig jogosítványt sem akartam, de gondoltam arra, ha lennének gyerekeink akkor tudjam hozni, vinni..stb.. egy megcsináltam,minden elsőre tökéletesen ment, én úgy érzem próbálok mindent, otthon is helyt állok ahol csak tudok, de valahogy cserben hagyott úgy érzem, és valószínű akkor nincs jövőnk..
2020. nov. 23. 12:26
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Birom, hogy ha nincs gyerek, az mar egybol langyos viz...


Az lenne a korrekt, ha megmondanad neki, hogy te gyereket szeretnel, es o ebben vagy partner lesz, vagy keresel mast...de nem viragnyelven, hanem szajbaragosan, mert a ferfi csak azt erti.

2020. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A fél válaszok nem jelentenek jót. Ez nem akar semmi ilyesmit, de elmondani sem, hogy ez a helyzet.
2020. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha kierőszakolod akkor megnyugszik a lelked? A családban volt egy 10 éves kapcsolat..nem jutott sehova ezért mindenki erőltette h legyen esküvő... Volt egy eljegyzés majd szakítottak. Vége.
2020. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőltetni kell, hanem beszélni róla!

Hogy mik a tervek, álmok, elvárások.


Őszínte leszek, 31 évesen engem is megijesztett még az, hogy házasság-gyerek (lehet, hogy későn érő típus voltam, vállalom)


De ez nem jelenti azt, hogy nem volt egy elképzelésem az életről. Például elmondtam a páromnak, hogy én akarok majd házasságot és gyereket. Ő például házasságot igen, de gyereket nem akart.


És akkor nem arról beszéltünk, hogy gyere hozzám feleségül itt és most, hanem arról, hogyha eljön az ideje, akkor milyen közös életet képzelünk.


Nekem úgy tűnik, hogy a kérdezőnek fogalma sincs, hogy a párja(i) mit gondolnak a házasságról, gyerekről, együttélésről, csak várja a csodát, hogy majd a pasi is pont ugyanazt gondolja amit ő, és megtörténik.


Lehet, hogy a párod simán nem házasság párti (van ilyen haverom, 2 gyereke van, 15 éve él monogám kapcsolatban ugyanazza a nővel, de a házasság gondolatától is világgá rohanna), lehet, hogy csak hiteget, lehet, hogy már ő is gondolt rá...



De a fő gond, hogy Te kérdező kapcsolatnak nevezel egy olyan valamit, amiben 1.5 év alatt nem jutottatok el odáig, hogy legalább teoretikusan beszéljetek róla, hogy mondjuk hol fogtok tartani 5-10 év múlva...

2020. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én szeretnék róla beszélni úgy hogy ne legyen egyikünkek se kínos,kényes ez a téma..
2020. nov. 23. 14:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!