Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem lehet kétoldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem lehet kétoldalú? Vagy ez csak fellángolás? Minek nevezhető ez?

Figyelt kérdés

Van egy pasi... akivel érzem,hogy kölcsönös a vonzódás. Sokat beszélgetünk. De néha én sem tudom eldönteni,hogy "csak" barátság vagy sem.


Neki is van párja,nekem is. Nem akarunk csinálni egymással semmit és nem utaltunk rá egymásnak. mégis érzem sokszor a vibrálást.


Ez minek nevezhető?



2020. nov. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Undorítónak.
2020. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy ő is így érez? vagy csak beleképzeled.
2020. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1#-es,ebbe nem tudom mi az undorító,mivel nem tartok szeretőt,csak elgondolkodtam egy érzésen,az mégis mitől undorító?


2#-es:Csak azért gondolom,mert elég sűrűn viccelődik kétértelműen. Illetve a testbeszédéből is így érzem.

2020. nov. 26. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező.

Légy szíves, engedjük el a magyarázkodást. Aktív párkapcsolatban másról vágyakozni, fantáziálni, a párod háta mögött semmilyen tekintetben nem korrekt és gerinces dolog.

2020. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

#4: tehát ha meglatsz egy vonzó férfit vagy nőt, és automatikusan megállapítod hogy ő vonzó számodra, de párkapcsolatban vagy akkor te egy erkölcstelen gerinctelen ember vagy?


Ez kb ilyen. Amíg nem olyanról megy a beszélgetés és nem történik semmi, miért ne lehetne ilyen?

2020. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Annyira sejtettem, hogy bepróbálkozik valaki egy ilyen hülyeséggel. Mert a valakit megnézek és tetszik, meg a valakivel aktív kapcsolatban állok és közben "plátói szerelmem"-nek gondolom között, hatalmas szakadék van. Akiben nincs gerinc, az nyilván nem érti, közted a kérdezővel együtt és köztem hatalmas erkölcsi különbség van, ennyi. Engem nem érdekel, csak kerüljem el a hozzátok hasonlókat. Nem is értem hogy valamire való értelmes embereknek ezt miért kell magyarázni.
2020. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4#-es és mondjuk mi van akkor ha elbizonytalanodtam a párkapcsolatomat illetően és emiatt vagyok egy lelki válságba? Az mitől gerinctelen,ha semmit se csináltam?

Mert ha gerinctelen lennék akkor nem ide írnék hanem megtettem volna azt amiről te beszélsz.

Ugyanmár. Aki azt mondja sose fantáziál az pedig hazudik...

2020. nov. 26. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha elbizonytalanodtál? Hát akkor mondjuk ne másokról fantáziálj, hanem döntsd el mit akarsz. A kapcsolatod te választottad, ha elbizonytalanodtál, legalább annyira hibás vagy, mint a másik, ha egyáltalán a másik a hibás, vállald a felelősséget a döntésed után felnőtt módjára mondjuk?


Te nem csak fantáziálsz, hanem cselekszel, tudtommal kapcsolatot tartani valakivel, beszélgetni valakivel, az cselekedet nem fantázia. Ahogy ha van valami "szikra" az sem csak a fantáziádban.


Miért annyira lehetetlen a gondolat, hogy a 21. szd-ban még vannak emberek, akiknek van némi tartása? Az meg hogy te akarsz engem kioktatni az értékrendről, mikor saját magad gondolataival sem vagy tisztában, illetve te akarod megszabni az erkölcsi határt. Nevetséges.

2020. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!