Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan éljem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan éljem túl ezt az ebédet? Nagyon magányos vagyok, és más párokat is fáj együtt látni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy férfi akit már másfél éve nagyon szeretek, mindennél nagyobb álmom hogy egyszer a barátnője lehessek, persze ez nem fog megtörténni. Néhány hónapja ( még nyáron) valamihez kellett segítségül néhány izmos férfi apukám és bátyám mellé. Ekkor hívtam meg ezt a pasit hogy légyszi segítsen, na akkor ismerték meg a szüleim. Ma reggel mikor átszaladtam valamit segíteni közölték velem a szüleim hogy meghívták azt a kedves ismerősömet ebédre a barátnőjével. Nyáron véget ért egy hosszú kapcsolata és nem tudtam hogy van új. Szüleim mondták hogy ott kell lennem, mert az én ismerősöm egyébként! Már egészen boldog voltam mert mostanában több időt töltött velem hogy elterelje a figyelmét a szakításról, de most megint barátnője vagy úgyhogy minden idejét rá fogja fordítani! Aztán persze a szüleim felhozzák a kedvenc témájukat: na mi a helyzet a férfiakkal? Randizgatsz, vagy csak szex kapcsolat? Ezt családi közegbe kibírom, de itt annyi lesz nekem! Ezer bocsánat ezért a buta, gyerekes kérdésért! 22N

2020. nov. 28. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Egy 22 éves nő akkor magányos, ha az akar lenni. Elég egyetlen kérdés az imserkedés kategóriába, és már volgathatsz is. Ha viszont neked csak az az 1 férfi jó a több milliárd közül, akkor magányos maradsz valóban.
2020. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kellemetlen. A szüleiddel meg kellett volna beszélned, hogy mi az ábra, ne hívják őt így el a megkérdezésed nélkül. De ha már így alakult, nem tehetsz mást, mint hogy felöltöd a legbűbájosabb mosolyodat és nagyon kedves leszel mindkettejükkel.
2020. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Csatlakozom az 1.-hez. Ha egy 22 éves nő nem 80+ kiló, nem égett az arca, megvannak az első fogai legalább, és heti 3X fürdik, akkor van kanija.
2020. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Vagy kihasználod a lehetőséget és szerelmet vallasz neki burkoltan. Őszintén válaszolsz a szüleidnek, csak épp a nevet nem mondod meg.
2020. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, szerintem csak elrontanám vele az eddigi kapcsolatunkat! Azt pedig nem szeretném!
2020. nov. 28. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan mondható, hogy ma nem tudsz elmenni ebédre, ha nem vt előre megbeszélt, akkor lehet már betervezve másik programod. Utána pedig elmondhatnad a szüleidnek, hogy ne hívják többet, ha van annyira bizalmas kapcsolatotok, akkor elmondhatod, hogy mit érzel iránta.


Nagyon sajnálom, nehéz lehet. Próbáld élni az életet, nem rá gondolni, tudom hogy baromi nehéz. Sajnos az életben sokszor megtapasztalhatjuk, hogy sokszor nem tudjuk irányítani a sorsunkat, legyen szó beteljesuletlen szerelemről, váratlan betegségről, vagy mikor annyira szeretnél anya lenni és évekig nem sikerül... Minden tulelheto.


Én hiszek benne, hogy mindennek oka van, meg ha most nem is tudjuk még mi. Én is nehezen éltem meg a szakitasokat, mert úgy gondoltam, ennél jobban hozzám illő, mindenben "tökéletes" férfit aki még viszonozza is az érzéseimet, nem találok, és biztos voltam benne, hogy soha nem leszek képes már ennyire szeretni valakit.... Aztán mégis, és a férjem egyik volt pasimhoz sem fogható, és a legeslegjobb, aki történhetett velem ☺️


Szóval kitartást! És nyugodtan mond le az ebédet.

2020. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Nyilvánvalóan kritikát nem fogadsz el sem itt, sem a környezetedből. Magadtól nem vagy képes felismerni a helyzeted. Hidd el, ez az ebéd az egyik legkisebb problémád.
2020. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Csatlakozom az 1.-hez. Ha egy 22 éves nő nem 80+ kiló, nem égett az arca, megvannak az első fogai legalább, és heti 3X fürdik, akkor van kanija.


Ez így igaz. De ha egy férfi átlagos, normális testfelépítésű (nem giliszta, v. elhízott), tanult, igényes-jól öltözött, akkor is vért kell pisilnie egy átlag nőért és közben kap 60-80 elutasítást, mire egy egy összejön neki.

2020. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nem csinalnam. Szemely szerint nem menne, es tapintatlan a szuloktol.
2020. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!