Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakivel hosszú idő alatt akkorára nőtt közöttetek a szexuális feszültség, hogy az első csók rögtön az ágyhoz vezetett?

Figyelt kérdés

Filmekben mindig az van, amikor hosszú idő után egymásra találnak, hogy végre csók, és már vetkőznek is! Velem még ilyen sosem történt, érdekelne mennyire életszerű egy ilyen helyzet!

Ha valakivel már történt ilyen, meddig voltatok/mióta vagytok együtt?



2020. nov. 29. 02:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Volt barátnőmmel ez volt. Első randi, azonnak csók. Kb. 30 perc múlva az ágyában voltam (ő vitt fel magához).


1,5 hétig tartott amúgy a dolog, mert rájött, hogy nem szerelmes belém, és elutazott a volt pasijához külföldre.

2020. nov. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos még nem. Igazából az ilyesmi hiánya miatt nem is tudom komolyan venni, amikor azt mondja bárki, hogy jól nézek ki.

A leghasonlóbb, ami még mindig messze áll a dologtól olyan volt, hogy előtte pár hónapig neten beszélgettünk az illetővel, tehát őt is már a személyiségem fogta meg. Csók sem első pillanatban lett, de már az első randin megtörtént. Nyilvános helyen voltunk, de majdnem egymásnak estünk és petting is volt.

2020. nov. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Egy régi ismerősömmel történt ilyen, de akkor csak dugni akartunk. Csók, aztán egyből szexeltünk.

Végül rendszeres összejárás lett belőle, tartott egy jópár hónapig.


A párkapcsolataim ennél romantikusabban alakultak.


N

2020. nov. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Hát hosszúnak éppen nem nevezném a vágyakozást, egy hetes ismeretség volt, de igen, mikor végül alkalom volt rá, akkor egyből csók és egymásnak estünk. Az első találkozásunkkor már izzott köztünk a levegő, csak az társaságban történt, nem nagyon tudtunk engedni neki :D

Azóta összeházasodtunk és gyerek is van már. A szex még mindig töretlenül fantasztikus :D

2020. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen volt. 2 hétig leveleztünk és a randin egymásnak estünk.. 2 éve.
2020. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Majdnem volt, de a rend kedvéért megvártam a második randit az ágyjelenettel.


Elvett feleségül, gyerekünk is van.


N

2020. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Kb 3 éve, azóta szakítottunk, félévet járhattunk. Neten ismerkedtünk, mindketten betegek voltunk épp, támogattuk egymást, sokat dumáltunk. A végre megejtett találkozón nagy örömmel csók, kocsiszex lett belőle és sok randi.
2020. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem éppen olyan heves volt mint ahogy a filmek ábrázolják, de hasonló történt. Bennem abszolút fokozódott a szexuális feszültség és az első találkozó óta szerettem volna megcsókolni. Az élet úgy hozta, hogy 2 évig távol voltunk egymástól de amiután újra felvettük a kapcsolatot, a második találkozáson a csók után nem álltunk meg. Már több mint 1 éve tart, de sajnos nem komoly kapcsolat.
2020. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Volt.

Egy munkahelyen dolgoztunk ugy ngyon kapcsolatunk sem volt. Neha egy egy közömbös szo a masikhoz es ennyi.

Aztan en már nem dolgoztam ott es talàlkoztunk egy buliban


Es valahogy akkor jött ki minden. Az addigi elnyomott(amiröl nem is tudtunk mert csak tudatalatti volt szerintem érzésk), ugy maga a "mindenség" (hogy együtt sem lehettpnk mert ugye munkahely,a sok tartás intelligensen egymástol)tiszta eröböl törtek fel es szabadultak elö minden félre lett söpörve.

Reggelig szeretkeztünk szàmolni sem tudom hànyszor. Folyamat. Egyfolytàban abbahagyhatatlanul.


Aztàn jàrtunk valamennyit de sajnos betegesen féltékeny, tényleg logikàtlanul, es mindig mintha vmi baja lett volna velem, meg ugy fura személyiségileg egyébként is. Szoval a kapcsolat vele lehetlen sajnos.


Meg hàl ég volt még jopár ilyen az életemben, hogy maxon fokozott teljes erövel elötörö ösztönszinten, ebben az àllapotban megkapom és nem kell "belehalnom" abba hogy nem, és huzzam be a féket.

2020. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
*igy belegondolva tiszta nimfonàn volt az egesz :D kb tizenvalahànyszor esett nekem:D imàdtam
2020. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!