Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakivel hosszú idő alatt akkorára nőtt közöttetek a szexuális feszültség, hogy az első csók rögtön az ágyhoz vezetett?

Figyelt kérdés

Filmekben mindig az van, amikor hosszú idő után egymásra találnak, hogy végre csók, és már vetkőznek is! Velem még ilyen sosem történt, érdekelne mennyire életszerű egy ilyen helyzet!

Ha valakivel már történt ilyen, meddig voltatok/mióta vagytok együtt?



2020. nov. 29. 02:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2%
Egyszer megdugtam így egy csajt, aztán felhívta a pasiját, hogy egy barátnőjével találkozott, siet haza, puszi-puszi.
2020. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Két hét messenger beszélgetés után, azt első randin csók amiből szex lett. Ez 5 éve volt, azóta házasok vagyunk, most várjuk az első babánkat. 🙂
2020. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem.

De olyan volt, hogy direkt szex céljából találkoztunk, úgyhogy hamar szex követte a csókot.

2020. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2%
Bárcsak lett volna... Ehelyett inkább olyanok voltak, hogy vagy ő nem is kívánt engem, vagy én őt, vagy mindkettő, és csak nagy kínlódva vettük rá magunkat valami szánalmas kis maszatolásra.
2020. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Volt. De nem lett belőle semmi komoly, néhány hónapig dugni jártunk össze 🙃
2020. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
3%

Volt. 2 éven át küzdöttünk ellene, vagyis főleg ő ellenem. Házasok vagyunk, csak nem egymással.

Aztán amikor újra találkoztunk, akkor robbant minden. Ha akkor nem egy olyan helyen lettünk volna, ahol bármikor ránk nyithatnak, az biztos, hogy lekerül rólunk a ruha. Úgy csókolt meg, úgy rántott magához, ahogy az a filmekben van a nagyjelenetben. Egész odáig a kezemet se fogta meg soha.

Azt mondta, le akar velem feküdni.

Aztán 2 nap múlva kihajított az életéből úgy, hogy a lábam se érte a földet.

Mondjuk már megszoktam. A 2 év elején is volt ilyen vagy 2-szer.

Mindegy, soha többé nem fog utolérni, mindenhonnan tiltottam.

2020. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanaz, mint a 3-nál. Öt hónapig jártunk még össze.
2020. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnel való kapcsolat kezdete nem tudom, annak számít-e. Találkoztunk személyesen a társaságban,majd pár hónapig neten tartottuk a kapcsolatot, míg külföldön volt. Mikor hazajött és először találkoztunk kettesben személyesen, az első csók után rögtön volt szex. Több, mint tíz éve vagyunk együtt.
2020. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt ilyen, de ábrándozok róla
2020. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!