Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete vagyunk együtt, de van egy tök jó ötletem, ami személyes is és hasznos is, azt megrendeltem már, de az kevés, kéne még mellé valami általános dolog is. Az viszont nem jut eszembe.

2020. nov. 29. 11:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak az ajándékának egy részét vettem még meg, kell még mellé valami.

21 éves, gitározik (benne van egy zenekarban is), szereti az állatokat és a természetet, egyelőre csak akváriuma van, szereti az animéket.

Amiket eddig vettem, azok a gitárhoz kapcsolódnak, az animékhez nem értek, állatos dolgok meg nem jutottak az eszembe.

2020. nov. 29. 16:42
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az teljesen jó, nem kell mellé semmi más. Max valami csoki, ha szereti. Vagy süss neki valamit. Még az elején vagytok úgyis.
2020. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!