Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés
21/L Kórházba járok most gyakorlatra szulesznokent,es van egy orvosis,nalam 2 evvel idosebb srac.(most 3 napja ismerem) Mar beszelgettunk parszor,meselt magarol ezt-azt,csinalt nekem kavet, megkért hogy segitsek neki a covidruhat felvenni,meg eleg,magatol elmeselte hogy mit fog csinalni aznap es eleg sokszor osszefut a tekintetunk. Tudom ez igy kisse gyerekesnek tunhet,de ugymond zavarban vagyok mert nem tudom hogy ezek csak ilyen baratkozos gesztusok vagy masfele mehetne a dolog. Ha valakinek van tippje,tanacsa hogy mit tegyek vagy mit kene nekem lepnem azt elore is koszonom:D

2020. dec. 2. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudlak helyette levarrni. Neki kell közeledni, ő a férfi. De azért te is dicsérheted, hogy jól áll a covidruha, meg, hogy vehetnel kenetet a torkomról. A fiatal szülésznők szexik, én farokra parancsolnálak. 🙂 32,9F
2020. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyakornoki helyre igaz, hogy a friss húsra azonna rámozdulnak a régebben ottlévő gyakornokok, kicsit később meg a kollégák is :)
2020. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak normális, ne gondold túl.
2020. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kedves és udvarias akar lenni. Nem biztos, hogy hátsó szándéka van. De ha neked tetszik fogadd el a közeledését és az idő eldönti.
2020. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közmondásos az orvos-nővér viszony. Főleg az éjszakai ügyeletben. :-))
2020. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!