Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van első látásra szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van első látásra szerelem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerelem nem, de vonzalom és szimpátia lehet.
2020. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. dec. 3. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Mivel sokan már átélték, ezért igen.
2020. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem lehet. De úgy gondolom, ezek a gyorsabban múlóak. Az igazi, mély szeretetté átalakuló érzések, amiből az igazán jó kapcsolatok lesznek, ott lassan alakul ki az érzelem.
2020. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan klasszikus értelemben vett szerelem nincs. Olyan van, hogy már első pillanattól iszonyúan vonz és érzed, hogy kis időn belül totál bele fogsz zúgni. De olyan nincs, hogy valakinél legelső pillanatban is azt érzed, mint mondjuk 2 hónap múlva. Általában ha megismered és kis időt vele töltesz csak erősebb lesz az az érzés, amit már első pillanatban éreztél, csak nem olyan intenzíven. Tehát ha valakibe már első látásra bele szeretsz, azt még jobban fogod szeretni kis időn belül. Ezért nem helyes az állitás szerintem, hogy "első látásra", mert nem bírsz valakit annyira szeretni úgy hogy nem is ismered és nem töltöttél vele semmi időt, mint amikor már 1-2 élményben, vagy beszélgetésben volt már részed vele, legyen akármennyire is erős a szimppátia első látásra.
2020. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor szerintem nálam erős a vonzalom :)
2020. dec. 3. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Megesik.
2020. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs, max. egy nagyon erős vonzalom, amiből kialakulhat szerelem (de erre sincs garancia, ha a másik személyisége borzalmas). Egyébként a lassabban kialakuló jobb, mert mélyebb is. Akkor tudatosabban tudsz választani és nagyobb eséllyel valóban passzol hozzád a párod.

Vagy csak én vagyok full antiromantikus... :D

2020. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!