Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az egyik fél részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél részéről működik a kémia és végzetesen vonzódik a másikhoz, az illata beindítja, akkor a másik is ugyanígy érezhet?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen
2020. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem így működik. Attól, hogy az egyik félnél működik a kémia nem jelenti azt, hogy a másik félnél is.
2020. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2020. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos.

Volt egy srác, aki nagyon szerelmes volt belém, pedig sose töltöttünk különösebben sok időt egymással, csak csoporttársak voltunk. Hiába mondtam meg neki, hogy én nem érzek így, majd később, hogy van párom, másoktól visszahallottam, hogy gyakran beszél rólam és azt várja, hogy kidobjam a barátomat. Nekem ez nagyon kínos volt, mert tudtam, hogy sose éreznék iránta semmit, de ő pedig így benne ragadt egy képzetben, mert egyébként nem hiszem, hogy annyira ismert volna, hogy indokolt legyen ez a "rajongás".

A kémia csak akkor létezik, ha kölcsönös.

2020. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem minden esetben.
2020. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!