Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes úgy ismerkedni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Érdemes úgy ismerkedni és folytatni valakivel egy még szinte el sem elkezdett románcot, hogy nem tudom elfogadni a korát?

Figyelt kérdés
Hozzá képest én tök fiatal vagyok. 14 év van köztünk és bár vonzódom hozzá, a kémia megvan, sok minden zavar benne. Sokszor bunkó, meg nem fiatalos, külsőre nem az esetem. Ha elmúlna a kémia, már nem tudnék vele lenni. Nem akarom áltatni. Szóval akkor túl felszínes lennék? Tetejébe nem hiszem, hogy oda van értem és nem tud udvarolni. Válogatós lennék?

2020. jún. 8. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mi a kérdés?

N27

2020. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%

Az, hogy 14 év van köztetek az csak relatíve sok.

Nem mindegy, hogy Te 21 vagy, Ő pedig 35, vagy Te 15, Ő meg 29...

Érdekes tény, hogy ahogy idősödnek a palik, az igény, hogy idősebb nőjük legyen, nem növekszik vele.

Tehát őt biztosan nem fogja zavarni a korkülönbség.

Téged maximum azért zavarhat, mert attól félsz mások mit fognak gondolni rólatok.

Azzal pedig nem kell foglalkozni.

Itt az egyetlen buktató a viselkedése, mert ha bántó, és nem érdeklődik feléd, akkor semleges vagy számára és nem éri meg a ráfordított időt.

És nem, nem vagy felszines, csak minden ember törekszik a legtökéletesebb párt megtalálni.

2020. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is randiztam mar igy emberrel. Nem 14 ev, kicsit kevesebb, de sok volt. Kb 3-4 randink volt es folyamatosan jottek elo olyan dolgok, amik a korabol adodtak es zavartak. Szoval vegul is megszakitottam a dolgot. Sokkal jobb egy korombelivel.
2020. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál, abból arra következtetek, hogy csak fölöslegesen menne fölöttetek az idő, de a vége biztos, hogy szakítás lenne. Akkor minek időt pocsékolni?
2020. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van?
2020. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is randiztam egyszer 14 évvel idősebbel, bár ő elég fiatalos és laza, mindenki szerint.


Sőt, ő szerintem tipikusan az a fajta pasi, aki korombeliként még valószínűleg nagyon éretlen volt, kellett neki az a 10+ év, hogy egyáltalán kapcsolatba is gondolkozni lehessen vele..


Más okok miatt nem jutottunk tovább együtt, így nem tudok nagy tapasztalatot mondani. Nekem mondjuk tetszett, hogy érettebb témákban is tudunk beszélgetni és ez a féle hozzállása. Meg hát van ennek a 10+ évnek előnyei, hátrányai.

- Az egyik, hogy az én esetemben nagyoon is tudta ő, hogyan kell udvarolni... :)


A te esetedben pozitívat nem sokat mondtál róla, max egyet, hogy megvan a kémia, negatívat annál többet. Mondjuk nekem alap, hogy a másik kimutassa, hogy odavan értem, valahogy kölcsönösen érezni kellene, hogy tetszünk egymásnak és akarjuk egymást. Szerintem.

2020. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem érdemes, max ha szexkapcsolatban esetleg benne lennél vele; de úgy gondolom, hogy te talán komolyabbra vágysz, így viszont nem.
2020. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Pont 14volt nálunk is. Ő lett életem első naaagy szerelme. 3 évig voltunk együtt. De! A különbség az, hogy én így 20 évvel később se tudnék róla ennyi rosszat összehordani, mint te ebben a néhány sorban. Mi szól mellette, mert én nem láttam?! Szóval ez esetben szerintem ne, nagyon ne!
2020. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!