Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a sracnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a sracnak?

Figyelt kérdés
21/L Iskolai gyakorlaton ismertem meg egy fiut,ő 23 éves. 2 hetet voltunk egyutt. Eleg sokszor kert meg hogy segitsek neki feladatokban,viccelodtunk, meselt magarol hogy mik a tervei,mi erdekli,fozott nekem kavet,sokszor megdicsert hogy ugyes vagyok,bejeloltem facebookon egy het utan,es az utolso egyutt toltott napon elhivtam egy ilyen kis csapatos ivaszatra es mondta hogy nagyon szivesen jonne meg altalanossagban eleg sokszor kerestuk egymas tekintetét. Tegnap lett vege a gyaknak(neki,nekem meg van 2napom) es hat...nem irt ram vagy ilyesmi. Talan majd osszefutunk azon az ivaszaton de az majd december vegen lesz csak. Nagyon szivesen megismernem de veszett ugynek tunik egyenlore a dolog,pedig en ugy erzem hogy viszonylag sok finom jelet adtam neki arra hogy nyitott lennek fele. Azt hogy van e baratnoje nem tudom,de nen volt eddig erre utalo jel. Szerintetek lehet meg ebbol talan valami vagy csak joban voltunk es ennyi a dolog? Esetleg tehetnek e még en valamit az ugy erdekeben?:/ elore is koszonom ha valakinek van tippje vagy meglatasa:D

2020. dec. 12. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Fészen visszajelölt? Ott csak látod, hogy van-e valakije.
2020. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenkém... iskolai gyakorlat, "tetszm e a srácnak" kérdés, sokszor megdícsért...


Azt leszámítva, hogy odaírtá 2db 18nál nagyobb számot, ez miért is nem tini probléma? Melyik részétől lett felnőtt?

2020. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: igen visszajelolt de az alapjan nincs:)

Másodiknak: Azért mert most én ezt lehet gyerekesen fogom fel,attól még mivel már nem vagyok tinédzser,ugy gondoltam ebbe a kategóriába illik legjobban a kérdés. Ha nem izgat vagy idegesít akkor nem kell rá válaszolni szerintem:D

2020. dec. 12. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenné tinédzser?


Tinédzsernek lenni nem életkor, hanem életfelfogás, élethelyzet. Gondolod, hogy a 18. születésnapodon valami hirtelen megváltozik? Más ember leszel, mint 2 nappal korábban?



Iskolai szenvedés, fb-os enyelgés, tini gondolatok, gyerekes problémák, gondolom otthon laksz még, felnőttől messze vagy, sokkal jobban hasonlítasz egy 16 évesre, mint egy felnőttre, mert úgy beszélsz, úgy gondolkozol, olyan problémáid vannak.

2020. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha fészen nem látszik, remélhetőleg nincs is neki, meg más sem talán. Írj rá és kérdezd meg, hogy arra a bulira jön-e, mert "tudod, most mintha el lennél veszve kicsit....." 😊
2020. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!