Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek fiatalkorában kimaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek fiatalkorában kimaradt a szerelem, az felnőttként már nem tudja ugyanazt a minőségű érzést pótolni?

Figyelt kérdés
Én valamiért nagyon nehezen leszek szerelmes. Viszonzottan szerintem nem is voltam igazán soha. Pedig már voltak barátnőim. Kamaszkoromban volt olyan, hogy tényleg mindent megtettem volna egy lányért és valami egészen különleges nyugodtságot és beteljesülést éreztem, ha ránéztem. Természetesen nem én kellettem neki. Most pedig úgy érzem, egyre távolabb kerülök attól, hogy ilyen legyen, túlságosan illúziók nélkül látom a világot. Látom, hogy hol a helyem, mire mekkora esély van és mit akar az adott nő. Nem tudok már olyan naivan hozzáállni, mint 16 évesen, és bármennyire furcsa is, ez nagyon elszomorít. Ez most már örökké ilyen lesz?
2020. dec. 12. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem maradt ki.

Csak a korral késöbb, ahogy komolyabb dolgozo barataim lettek, akik abszolut nem olyanok mint egy tinikori szerelem.es nem tudtam megélni azt az igazi önfeledt repkedös szerelmet nagyon sokaig.


Aztan vége kimentem külföldre. Bekerültem az olyanok közé mint én, bandàzàsok, lógás, haverok buli fegyverek, bohémsàgok, es azon kaptam egyszercsak magam ahogy a sràc magasra emel és ölel és kacagunk, hogy ujra átélhetem azt a teljesen önfeledt szerelmet ujra :)

2020. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*azt hittem en is hogy felnöttként huzzam màr le a rolot a pénzhajhàsz este 10 kor alvo koran kelö hétvégén maszekolo morgos baràtom es teljesen hasonlo 30 felettiek mellett, de megadatott az hogy ujra önmagam lehetettem egy másik sràc mellett. Imàd es miénk volt az egész vilàg.:)
2020. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek szépen, írd le, hogy hol voltál külföldön és hogy kerültél be ebbe a társaságba, mert nekem jelenleg ez a legnagyobb álmom :D Külföldre akarok menni és bepótolni ezeket a kimaradt bohémságokat, ahogy te írtad, mielőtt igazán beindul az unalmas felnőtt életem.
2020. dec. 12. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Vendèglatasban dolgoztam munkahelyi szàllàssal minden napos nyitvatartas tancoslanyok italok jo hangulat. A vendègeknek allandoan vigyorogni kellett.

Egy este minimum lett vagy 20 ismerösöm.

Aztàn megvàrtak melo utan nappal bandàzások topartozas, kocsik , utcai versenyek, ÈLET.


Igaz alvàshiàny az volt igy rendesen. De vagy alszol vagy élsz :)

2020. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ja meg röhögve bulizva kerestem igy havi 2-3000 eurot
2020. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!